Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego

– Wypożyczalnia Sprzętu Medycznego

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego oferuje klientom szeroki zakres produktów do wypożyczenia na każdy okres. Nasz zapas magazynowy stale się powiększa, wysokiej jakości sprzęt gwarantuje pełną funkcjonalność i pozwala na natychmiastowe użycie. Dzięki usłudze transportu, dostarczymy klientowi wynajęty sprzęt pod wskazany adres, wnosimy do pomieszczenia i przygotowujemy do użycia. Nasi technicy są dostępni codziennie i oferują kompleksową obsługę sprzętu. Po zakończeniu okresu wynajmu istnieje możliwość przedłużenia umowy lub zwrotu sprzętu.
            W OFERCIE WYPOŻYCZALNI POSIADAMY:        
 ARTROMOT, SZYNA CPM, Szyna do ćwiczenia kolana i biodra
KULE ŁOKCIOWE (dla dzieci i dorosłych)
CZWÓRNOGI (kule zakończone podparciem czterech nóg)
BUTY NA GIPS
BALKONIKI KROCZĄCE
BALKONIKI NEUROLOGICZNE
ROTORY
WÓZKI INWALIDZKIE z regulacją podnóżek
ŁÓŻKA REHABILITACYJNE – (łóżka elektryczne, łóżka hydrauliczne)
KONCENTRATORY TLENU

 

Wypożyczając sprzęt w naszym sklepie mają Państwo gwarancję na cały okres użytkowania. W razie jakiejkolwiek nieprawidłowości osoba wypożyczająca jest do Państwa dyspozycji.

W momencie wypożyczenia udzielamy instrukcji poprawnego korzystania z wypożyczanego urządzenia.

Wypożyczamy tylko i wyłącznie sprawny i atestowany sprzęt medyczny, podczas wypożyczenia podpisujemy legalną umowę co gwarantuję Państwu bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Wypożyczalnie sprzętu medycznego prowadzimy od ponad 25 lat obsługując dziennie ponad 50 klientów.

WYPOŻYCZAMY SPRZĘT NA CAŁYM ŚLĄSKU, WYSYŁKOWO WYPOŻYCZAMY W CAŁEJ POLSCE.

Wypożyczalnia łóżka elektrycznego 

Łóżka elektryczne (łóżka rehabilitacyjne) posiadają możliwość regulacji kąta oparcia zagłówka, podniesienia nóg, podniesienia i opuszczania całego łóżka lub podniesienie skośne łózka za pomocą pilota sterującego. Łóżka rehabilitacyjne sterowane elektrycznie pomagają podczas rehabilitacji domowej pacjentów. Łóżka elektryczne pozwalają na samodzielną obsługę przez osoby niepełnosprawne.

Łóżka rehabilitacyjne zalecane są zarówno osobom stale leżącym, jak i tym pacjentom, którzy powinni angażować się ruchowo. W zależności od potrzeby pacjenta istnieje możliwość wypożyczenia łóżka dwu funkcyjnego (sterowanie zagłówka i podnoszenie łóżka dół i góra – zmiana ustawienia łóżka w obrębie nóg tylko i wyłącznie ręcznie. Łóżko trzy funkcyjne pozwala na sterowania zagłówka, kończyn dolnych oraz unoszenie i obniżanie całego łózka.

pb326_4_-2-1

pb337_g-1

pb326_g-1

 

Wypożyczalnia wózka inwalidzkiego

Służymy pomocą pacjentom tymczasowo potrzebującym poruszania się za pomocą wózka inwalidzkiego.
Istnieje możliwość wypożyczenia wózka na czas w sanatorium, na wyjazd rodzinny  lub na inną okoliczność. Udzielamy również wypożyczenia wózka inwalidzkiego w okresie załatwiania formalności i oczekiwania na nowy wózek.

28-1

139b-1

286b-1

Wypożyczalnia Artromot, Szyny CPM, 

 

Aparaty ortopedyczne do ćwiczeń kolana i biodra wykorzystywane są w celu szybszego powrotu do pełni sprawności. Szyny do ćwiczenia kolana czy biodra przeznaczone są dla pacjentów po przebytym urazie lub zabiegu operacyjnym. Dzięki urządzeniu typu Artromot udaję się uzyskać dużo większe zakresy zgięci jak i wyprostu stawu kolanowego lub/i stawu biodrowego. Szyna do ćwiczeń biernych kończyny dolnej jest nieocenioną pomocą wspomagającą proces rehabilitacji.

Szyny do ćwiczenia kolana/biodra (szyny CPM) umożliwiają prowadzenie ciągłej rehabilitacji w domu pacjenta. Przeszkolony pacjent z łatwością poradzi sobie z obsługą urządzenia bez obecności osoby trzeciej.
Wypożyczenie Artromotu umożliwia ciągłą, bezbolesną i dającą duże osiągnięcia terapię pacjenta bez potrzeby wychodzenia z domu. To pacjent po konsultacji z fizjoterapeutą, lekarzem decyduje kiedy i jak długo ćwiczy w domu.

artromot-optiflex-nieb-tlo-2

artromot-k-1

Wypożyczalnia koncentratoru tlenu 

 

Koncentrator tlenu (aparat do produkcji tlenu) urządzenie wyspecjalizowane do oddzielania z pochłanianego powietrza tlenu od innych niechcianych związków w tym azotu. Urządzenie przefiltrowuje powietrze przekazując dla pacjenta, sportowca czysty tlen, pozostałą część niechcianych substancji urządzenie wypuszcza na zewnątrz do otoczenia.

Aparaty do produkcji tlenu wykorzystywane są dla osób z problemami układu oddechowego, krwionośnego, nerwowego, psychicznego. Koncentratory tlenu wykorzystywane są zarówno przez dzieci jak i osoby dorosłe w tym sportowców przygotowujących się do zawodów.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego 

Od ponad dwudziestu lat firma specjalizuje się w sprzedaży jak i wypożyczalni sprzętu niezbędnego w czasie procesu rehabilitacyjnego. W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroką gamę produktów. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności. W razie potrzeby udzielamy niezbędnych informacji. Serdecznie zapraszamy.

gemini-ii-1

2119-1

Do podpisania umowy wypożyczenia niezbędny jest dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem. Szczegółowe informacje wraz z regulaminem otrzymacie Państwo w Sklepach Medycznych „RELAX”
lub pod nr telefonu: 507 179 144

Opinie:

Joanna JanikJoanna Janik

Wypożyczałam z Relax-med wózek inwalidzki dla mojej siostry. Bardzo cenna była pomoc techników, którzy byli dla nas dostępni przez cały okres użytkowania. Dwa razy skorzystaliśmy z ich pomocy. Wózek pozwolił siostrze na oswojenie się z nową sytuacją i na naukę poruszania się o wózku.

Rafał KaczmarRafał Kaczmar

W ubiegłym miesiącu oddałem wypożyczone dla mojej mamy kule łokciowe. Mama używała je przez pół roku po ciężkiej operacji kolana. Miła Pani pokazała mamie, jak się z nimi poruszać, dzięki czemu mama szybko nauczyła się z nimi chodzić.