Jakiego koloru lipstick wybiera

Jeśli masz potrzebę wyboru szminki, ale nie wiesz, który z licznych odcieni, aby powstrzymać wybór, co wybrać jasne lub bardziej delikatne? Tak więc, dla bezbłędnego makijażu, kolor szminki lub połysku powinien nie tylko lubić, ale także zharmonizować z kształtem warg, kolor włosów i skóry. Jakby, artystów różnych wiodących marek, że nie ma zasad w makijażeniu, a tylko fantazja i kreatywność, ale prawa Visasha nadal mają.

[b], odpowiednio, z kolorem skóry, odcień szminki jest wybierany w następujący sposób: [/ b]
Pale skóra jest jak czyste płótno - możesz malować wszystko, co chcesz. Dlatego ci, którzy mają jasną skórę, będą pasować do różnych odcieni czerwieni, co najważniejsze tylko poprawnie podłączyć fantazję i nie zapomnieć o poczuciu miary. Szminka koloru koralowego udekoruje jasnoróżową skórę i bez względu na to, że rumieniec masz naturalne lub narysowane. Dla złotej skóry, szkarłat, rubinu, a także kolory szminki będą bardzo dobre. Gładka skóra preferuje dla niej głębsze odcienie i Bordeaux - to jest to, czego potrzebujesz.

[b] Zgodnie z kolorem włosów, istnieją następujące wskazówki: [/ b]
Brunetki mogą używać bardzo różnych kolorów i odcieni szminki: i jasnoczerwony i fuksja. Jasne farby wyglądają bardzo imponujące, ale jeśli wolisz bardziej naturalny wynik, możesz wypróbować koralową lub różową szminkę. Aby stworzyć makijaż wieczorowy, zaleca się prawie fluorescencyjne lub malinowe różowe różowe. Z blondynami wszystko jest bardziej skomplikowane. Przy wyborze cienia szminki należy zwrócić większą uwagę na kolor skóry. Ale najbardziej odpowiednie kolory to: różowy, ciało i brzoskwinia. Jeśli masz rude włosy, znacznie zharmonizujesz ciepłe odcienie. Możesz eksperymentować z jasnym czerwonym, pomarańczowym, granatu, brązowych kwiatów.

[b] Zgodnie z kształtem warg: [/ b]
W przypadku cienkich ust, warto uniknąć ciemnych odcieni i wybierz perłą lub jasne pomadki. Nie jest źle wyglądać beżowym matowym, różowym perełom i szminkom z błyskotkami. Kobiety z pełnymi wargami są zalecane do częściej stosowania tekstur matowych. Należy unikać pomadki z cekinami i jasnymi odcieniami. Różowy, Brązowy, Burgundia - Właśnie dla tych odcieni należy zwrócić uwagę. Kupując szminkę, powinieneś pamiętać: Cień w rurze nie wygląda jak na ustach. Najlepiej jest przetestować szminkę na nadgarstkach, ale na podkładkach palców, gdy skóra jest zamykana w strukturze do skóry warg. https://nativenewsonline.net/advertise/branded-voices/specificity-of-online-live-casino-australia

Dodaj komentarz