Wskazówki dla BS Midway Walkthrough - Mission: Shock na potwora

W połowie drogi do punktu ewakuacyjnego (1) innego japońskiego pancernika przyłączyć ( „Yamashiro”), żeglarstwo z północy. Jeśli chcesz wdrożyć drugi cel „Yamashiro” również nie powinien zatonąć (*). Spójrz na to w postaci zewnętrznego i kliknij prawym przyciskiem myszy, aby umieścić go w służbie na okręcie wojennym. Zlewozmywak okręty wroga (Battleships również), zbliża się z lewej strony, nie powinno być dużo łatwiejsze, ponieważ jesteś sobą. Najpierw zniszczyć pancernik New York fotografowania klasa niej z max. odległość (użyć lornetkę i zoom). Dostosować swój ruch, nie za dużo, bo jest dość powolna.

W tym czasie szybko przełączyć się naprawić panel i wysłać zespół awaryjnego (lub więcej) w odpowiednim miejscu (S). Spójrz na rozdziale „Porady” w niniejszej instrukcji, aby dowiedzieć się o uszkodzenie statku i jak sobie z nimi radzić. Jeśli strzelać wroga w osobie (wygląd), wskazane jest, aby używać lornetkę i powiększyć (kółko myszy), strzelać do wrogich okrętów do max. Maksymalna odległość zanim wróg może nawet zbliżyć się do siebie i otworzyć ogień. Ta uwaga odnosi się w szczególności do krążowników alianckich, a następnie - do pancerników.

Na tej mapie, gdy jest powiększony, można również zobaczyć torpedę zapoczątkowanego przez niszczycieli wroga. Staraj się unikać tych torped, biorąc wymijanie - zwolnić, przyspieszyć, czasem nawet zatrzymać, jeśli to konieczne, lub dokonać kolej: Każdy manewr zależy od sytuacji. Jest to także mądry, aby włączyć swój łuk do wchodzącego salwy torped, gdy nie masz szans, aby uniknąć coraz tylko jedną lub dwie torpedy zamiast całą salwę. Niemniej jednak, od czasu do czasu, można będzie zawsze hit torpedę, a przy krawędzi ekranu pojawi się migająca czerwona ikona, co zazwyczaj oznacza, że ​​masz do czynienia z wyciekiem wody, jednego lub więcej, lub - początkowo może to być najlepsze rozwiązanie - umieścić swoją stronę w pobliżu brzegu i stoczniach i lotniska, tak że mógł strzelać (z użyciem broni AA) do wroga. samoloty, gdyby były one w stanie pokonać lotnisku.

Przygotować podobny los do brytyjskiego pancernika „Prince of Wales” i „odparty” - mogą próbować atakować z obu kierunkach. Wysyłanie do dołu zarówno, jak również wszystkich innych wrogich okrętów, które atakują cię w fale, robisz tajną misję (*). W tym momencie (gdy wszystkie statki alianckie zniszczone lub nie uda Ci się dotrzeć do punktu ewakuacji), skrypt powinien być pomyślnie zakończona.

Tylko rzeczą! Ale trzeba pamiętać, (przy użyciu tej taktyki) o pływanie z małym ukośnym oczywiście (jak widać na zdjęciu [# 2]), aby zobaczyć wszystkie swoje karabiny cel i go zastrzelił. Z reguły jest to taktyka wobec wszystkich grup wrogich okrętów wojennych. - Uciekajcie od nich nieco ukośny przebieg [# 2] Można zrobić kolejny innowacje (aby wprowadzić małe zmiany), po „Nachi” z jego niszczycieli, że otwarto pierwszy ogień. Niemniej jednak, starałem się je chronić / zapisywać je przed zniszczeniem, tak że byli po mojej stronie, tak długo, jak to możliwe (są przydatne). Strona jest wielojęzyczna, a jej wersje są dostępne w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim, polskim, tureckim, portugalskim, fińskim, francuskim, szwedzkim i norweskim. Na głównej stronie www.fortuneclockcasino.pl witryny użytkownika czekają najpopularniejsze automaty, a także najnowsze nowości. W górnej części znajduje się baner informujący odwiedzających o trwających promocjach bonusowych i turniejach. Widżet „teraz wygrywają” wyświetla nagrody zarejestrowanych użytkowników w czasie rzeczywistym.

Dodaj komentarz