Zakład Ortopedyczny Relax-Med

 

Zakład Ortopedyczny Relax-Med obsługuje pacjentów z województwa śląskiego i okolic udzielając świadczeń w ramach środków NFZ, a także dla osób prywatnych. Zakład ortopedyczny obejmuje pacjentów w zakresie zaopatrzenia ortopedycznego indywidualnego takiego jak:

gorsety ortopedyczne do leczenia kręgosłupa,

wkładki ortopedyczne do obuwia,

Buty ortopedyczne,

protezy kończyn (proteza nogi oraz proteza ręki),

⋅ aparaty ortopedyczne, 

⋅ inne przedmioty ortopedyczne indywidualne,

Z uwagi na szeroki wachlarz możliwości wykonywania przedmiotów ortopedycznych indywidualnych dostosowując asortyment do potrzeb konkretnego pacjenta, każdorazowo w pierwszej kolejności należy zapoznać się z potrzebami danej osoby i znaleźć najdogodniejsze rozwiązanie ortopedyczne. Przy wykonaniu jakiegokolwiek przedmiotu ortopedycznego indywidualnego wykonywany jest dokładny pomiar pacjenta, a także jeżeli jest wskazane diagnostyka narządu ruchu.

odcisk stopy pacjenta na piance ortopedycznej

Zakład ortopedyczny Relax-Med mieści się w Rybniku przy sklepie medycznym oraz centrum rehabilitacji Relax-Med ul. Piasta 21. Pacjenci w zakresie zaopatrzenia ortopedycznego przyjmowani są również w Jastrzębiu ul. 1-ego Maja 8, Chorzowie ul. Stefana Batorego 15, a także w szczególnym wypadku w domu pacjenta udzielamy wstępnych konsultacji na wizyty należy zarejestrować się pod nr 32 422 62 31.

pobranie miary do wykonania zaopatrzenia indywidualnego