Levicare - Smart Transfer

„Podnośnik samochodowy Smart Transfer służy do delikatnego przesadzania osób niepełnosprawnych z wózka inwalidzkiego bezpośrednio na siedzenie samochodu. Ze względu na wygodę użytkowania ten model cieszy się największą popularnością wśród tego typu produktów.

„Podnośnik składa się z podstawy mocowanej na stałe w samochodzie, do której przyłącza się ramię. Do zestawu dołączona jest również czteropunktowa kamizelka, która zapewnia dużą wygodę i bezpieczeństwo przy transferowaniu osoby niepełnosprawnej. Dzięki modułowej budowie część podnosząca użytkownika jest rozłączana podczas jazdy samochodem. Takie rozwiązanie sprawia, że podnośnik nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu auta, a jego obecność jest praktycznie niezauważalna.

„Podnośnik jest uniwersalny, można zamontować go w praktycznie każdym modelu samochodu. Dodatkowym atutem tego podnośnika jest dostępność bazy jezdnej T-SB, która w połączeniu z częścią podnoszącą, umożliwia podnoszenie użytkownika w domu, biurze lub na wakacjach.

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.