Zakład ortopedyczny

Zakład Ortopedyczny Relax-Med obsługuje pacjentów z województwa śląskiego i okolic udzielając świadczeń w ramach środków NFZ, a także dla osób prywatnych. Zakład  obejmuje pacjentów w zakresie zaopatrzenia ortopedycznego indywidualnego takiego jak:

Z uwagi na szeroki wachlarz możliwości wykonywania przedmiotów ortopedycznych indywidualnych dostosowując asortyment do potrzeb konkretnego pacjenta, każdorazowo w pierwszej kolejności należy zapoznać się z potrzebami danej osoby i znaleźć najdogodniejsze rozwiązanie ortopedyczne. Przy wykonaniu jakiegokolwiek przedmiotu ortopedycznego indywidualnego wykonywany jest dokładny pomiar pacjenta, a także jeżeli jest wskazane diagnostyka narządu ruchu.

Dostępne punkty:

Masz wątpliwości i pytania? Chętnie pomożemy, zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy tego samego dnia!

Opinie nie są zweryfikowane.

Zakład ortopedyczny Relax-Med mieści się w Rybniku przy sklepie medycznym oraz centrum rehabilitacji Relax-Med ul. Piasta 21. Pacjenci w zakresie zaopatrzenia ortopedycznego przyjmowani są również w Jastrzębiu ul. 1-ego Maja 8, Chorzowie ul. Stefana Batorego 15, a także w szczególnym wypadku w domu pacjenta udzielamy wstępnych konsultacji na wizyty należy zarejestrować się pod nr 32 422 62 31.