Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego

Nasza wypożyczalnia oferuje klientom szeroki zakres produktów do wypożyczenia na każdy okres. Nasz zapas magazynowy stale się powiększa, wysokiej jakości sprzęt gwarantuje pełną funkcjonalność i pozwala na natychmiastowe użycie. Dzięki usłudze transportu, dostarczymy klientowi wynajęty sprzęt pod wskazany adres, wnosimy do pomieszczenia i przygotowujemy do użycia. Nasi technicy są dostępni codziennie i oferują kompleksową obsługę sprzętu. Po zakończeniu okresu wynajmu istnieje możliwość przedłużenia umowy lub zwrotu sprzętu.

Wypożyczalnia łóżka rehabilitacyjnego, wózki inwalidzkie, kule i balkoniki, koncentrator tlenu
wypozyczalnia szyn cpm

Aparaty ortopedyczne do ćwiczeń kolana i biodra wykorzystywane są w celu szybszego powrotu do pełni sprawności. Szyny do ćwiczenia kolana czy biodra przeznaczone są dla pacjentów po przebytym urazie lub zabiegu operacyjnym. Dzięki urządzeniu typu Artromot udaję się uzyskać dużo większe zakresy zgięci jak i wyprostu stawu kolanowego lub/i stawu biodrowego. Szyna do ćwiczeń biernych kończyny dolnej jest nieocenioną pomocą wspomagającą proces rehabilitacji.

Wypożyczalnia łóżka elektrycznego

Łóżka elektryczne (łóżka rehabilitacyjne) posiadają możliwość regulacji kąta oparcia zagłówka, podniesienia nóg, podniesienia i opuszczania całego łóżka lub podniesienie skośne łózka za pomocą pilota sterującego. Łóżka rehabilitacyjne sterowane elektrycznie pomagają podczas rehabilitacji domowej pacjentów. Łóżka elektryczne pozwalają na samodzielną obsługę przez osoby niepełnosprawne.

Łóżka rehabilitacyjne zalecane są zarówno osobom stale leżącym, jak i tym pacjentom, którzy powinni angażować się ruchowo. W zależności od potrzeby pacjenta istnieje możliwość wypożyczenia łóżka dwu funkcyjnego (sterowanie zagłówka i podnoszenie łóżka dół i góra – zmiana ustawienia łóżka w obrębie nóg tylko i wyłącznie ręcznie. Łóżko trzy funkcyjne pozwala na sterowania zagłówka, kończyn dolnych oraz unoszenie i obniżanie całego łózka.

Wypożyczalnia wózka inwalidzkiego

Służymy pomocą pacjentom tymczasowo potrzebującym poruszania się za pomocą wózka inwalidzkiego.
Istnieje możliwość wypożyczenia wózka na czas w sanatorium, na wyjazd rodzinny  lub na inną okoliczność. Udzielamy również wypożyczenia wózka inwalidzkiego w okresie załatwiania formalności i oczekiwania na nowy wózek.

Wypożyczalnia koncentratoru tlenu

Koncentrator tlenu (aparat do produkcji tlenu) urządzenie wyspecjalizowane do oddzielania z pochłanianego powietrza tlenu od innych niechcianych związków w tym azotu. Urządzenie przefiltrowuje powietrze przekazując dla pacjenta, sportowca czysty tlen, pozostałą część niechcianych substancji urządzenie wypuszcza na zewnątrz do otoczenia.

Aparaty do produkcji tlenu wykorzystywane są dla osób z problemami układu oddechowego, krwionośnego, nerwowego, psychicznego. Koncentratory tlenu wykorzystywane są zarówno przez dzieci jak i osoby dorosłe w tym sportowców przygotowujących się do zawodów.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Od ponad dwudziestu lat firma specjalizuje się w sprzedaży jak i wypożyczalni sprzętu niezbędnego w czasie procesu rehabilitacyjnego. W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroką gamę produktów. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności. W razie potrzeby udzielamy niezbędnych informacji. Serdecznie zapraszamy.

Do podpisania umowy wypożyczenia niezbędny jest dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem. Szczegółowe informacje wraz z regulaminem otrzymacie Państwo w Sklepach Medycznych „RELAX” lub pod nr telefonu: 507 179 144.

Dostępne punkty:

Chętnie pomożemy i doradzimy. Zostaw nam swój numer telefonu - Oddzwonimy

Opinie nie są zweryfikowane.