Proteza kończyny górnej

Specjalistyczny Sklep Zaopatrzenia Medycznego „RELAX” , przy którym działa pracownia protetyczna kończyn posiada podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na realizację przedmiotów ortopedycznych na indywidualne zlecenie, w tym protezy kończyny dolnej oraz górnej.
Protezy kończyn
wydane zostały wielu Pacjentom z województwa śląskiego i okolic w przeciągu 12 lat. Pacjentów do zaprotezowania przyjmujemy w Chorzowie, Jastrzębiu-Zdroju, Rybniku.

Wykonujemy protezy ręki, palców.

Profesjonalny zespół

To co wyróżnia naszą pracownię protetyczną to ludzie posiadający kilkudziesięcioletnie doświadczenie, a także zespół fizjoterapeutów, protetyków i ortotyków, którzy wymieniając wzajemnie spostrzeżenia pozwalają wykonać jak najlepiej zaopatrzenie każdego pacjenta.

Wieloletnie doświadczenie

Od 12 lat umożliwiamy pacjentom wykonanie w naszej placówce protez kończyn. Od niedawna posiadamy również własną rozbudowaną pracownię dzięki czemu możliwe jest wykonanie protezy jeszcze szybciej i taniej.

Chętnie pomożemy i doradzimy. Zostaw nam swój numer telefonu -

Darmowy poradnik dla pacjentów po amputacji

Dla pacjentów po amputacji stworzyliśmy darmowy poradnik z praktycznymi informacjami jak dbać o kikut i bandażować przed zaprotezeowaniem. Darmowy poradnik dla pacjentów po amputacji
Udzielamy wszelkich konsultacji i porad bezpłatnie. Pacjentów po amputacji umawiamy w Rybniku, Jastrzębiu i Chorzowie w każdą środę. Prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr 32 42 26 231

Przed pierwszym zaprotezowaniem w protezę tymczasową należy pamiętać o  (hartowanie) kikuta, zwalczanie przykurczów po to aby ułatwić późniejsze zaprotezowanie  kończyny górnej.

Dostępne punkty:

Close Menu

Zostaw swój numer telefonu

Chętnie pomożemy i doradzimy. Zostaw nam swój numer telefonu – Oddzwonimy