Skorzystaj z dofinansowania do zakupu protezy kończyny

Masz pytania? Zadzwoń!

Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne Relax-Med, pod którym działa zakład ortopedyczny, specjalizuje się w wykonywaniu protez kończyn górnych, w tym kosmetycznych protez dłoni i palców, ale także innowacyjnych i najnowocześniejszych bionicznych rąk.

Na przestrzeni kilkunastu lat wydaliśmy tysiące protez pacjentom pochodzących z województwa śląskiego i okolic. Konsultacje prowadzimy w Chorzowie, Rybniku, Jastrzębiu-Zdroju, Bielsku Białej, Częstochowie oraz bezpośrednio w domu pacjenta.

Posiadamy podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na realizację przedmiotów ortopedycznych na indywidualne zlecenie, w tym na realizację protez  kończyn górnych.

Najważniejszy jest dla nas pacjent, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie i kompleksowo, starając się spełnić jego oczekiwania i dając mu możliwość szybkiego powrotu do pełnej sprawności po amputacji kończyny.

Dowiedz się więcej

Obszar konsultacji naszego zakładu ortopedycznego obejmuje 9 punktów stacjonarnych oraz wizyty domowe na oznaczonym terenie. 

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację z protetykiem:

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.