Fizjoterapia kręgosłupa – Rehabilitacja zespołów bólowych kręgosłupa

Fizjoterapia kręgosłupa

Od kilkudziesięciu lat Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Relax-Med specjalizuje się w leczeniu problemów z kręgosłupem. Pacjenci z zespołami bólowymi kręgosłupa, dyskopatią, rwą kulszową, przepukliną jądra miażdżystego lub kolokwialnie „wypadniętym dyskiem” mogą liczyć na dużą pomoc ze strony wyspecjalizowanych terapeutów. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje bardzo dużą wiedzę, dzięki której udaje się pomóc wielu pacjentom z problemami kręgosłupa nie tylko z Rybnika, Jastrzębia, Żor, Wodzisławia, ale i całego województwa śląskiego. 

Do pracy z pacjentem z dolegliwościami ze strony kręgosłupa wykorzystujemy techniki McKenziego, Mulligana, Kaltenborna, Cyriaxa. W dążeniu do celu, bardzo ważna jest chęć usprawniania przez samego chorego. Tak naprawdę to od pacjenta zależy, na ile da się poprawić jego stan zdrowia.

Umów wizytę

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.