Aktywny Samorząd 2022
Dofinansowanie do zakupu i montażu oprzyrządowania do samochodu

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszej firmy  i pozyskania środków na dofinansowanie na zakup oprzyrządowania  i montażu do samochodu . Posiadamy w swej ofercie szeroki wybór sprzętu LEVICARE oraz EMICO. Zachęcamy także do skorzystania z bezpłatnych porad naszych konsulatów którzy zawsze służą pomocą i chętnie doradzą w kwestiach formalnych  jak i technicznych. Do każdego pacjenta zawsze podchodzimy indywidualnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie a nasza firma jest gwarantem najwyższej jakości świadczonych usług.

Likwidacja barier w poruszaniu się  

Obszar A – Zadanie 1–  Pomoc w zakupie i montażu oprzyrządowania do posiadanego samochodu.

 

Dofinansowanie 10 000,00zł

z czego na zakup siedziska fotelika do przewozu osoby niepełnosprawnej 6.000 zł

Wymagany minimalny udział własny wnioskodawcy : 15 %

 

 

Beneficjenci programu mogą ubiegać się o refundację kosztów dojazdu na spotkanie z ekspertem PFRON lub kosztów dojazdu lub dojazdu eksperta na spotkanie z klientem.

Kwota dofinansowania : do 200 zł

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy....

Oprzyrządowanie LEVICARE

System pasów bezpieczeństwa Emico - Careva

System pasów Careva to unikalne rozwiązanie w zakresie pozycjonowania osób niepełnosprawnych w pojazdach. Dzięki specjalnej konstrukcji pasów, mamy możliwość konfiguracji indywidualnego rozwiązania dostosowanego do naszych potrzeb. Jeśli potrzebujemy kompleksowej stabilizacji i korekty pozycji wybieramy zestaw Combi. Jeśli stabilizacji wymaga górna część tułowia to mamy do dyspozycji Zestaw Pasa Piersiowego lub Zestaw Pasów Naramiennych. Dla osób z tendencją do zsuwania się, ale stabilnym tułowiem mamy Zestaw Pasów Biodrowo-Pachwinowych.