Dofinansowanie do zakupu i montażu oprzyrządowania do samochodu

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszej firmy  i pozyskania środków na dofinansowanie na zakup oprzyrządowania  i montażu do samochodu . Posiadamy w swej ofercie szeroki wybór sprzętu LEVICARE oraz EMICO. Zachęcamy także do skorzystania z bezpłatnych porad naszych konsulatów którzy zawsze służą pomocą i chętnie doradzą w kwestiach formalnych  jak i technicznych. Do każdego pacjenta zawsze podchodzimy indywidualnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie a nasza firma jest gwarantem najwyższej jakości świadczonych usług.

Likwidacja barier w poruszaniu się  

Obszar C – Zadanie 2– Pomoc w utrzymaniu sprawności technicznej posiadanego skutera lub wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym.

 

Dofinansowanie 10 000,00zł

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy....

Oprzyrządowanie LEVICARE

Fotelik samochodowy dla niepełnosprawnych dzieci Emico - Carrot 3

Carrot 3 to rewelacyjne rozwiązanie dla niepełnosprawnych dzieci przewożonych samochodem. Fotelik posiada modułową budowę umożliwiającą jego rozbudowę w miarę wzrostu dziecka. Można dzięki temu dowolnie przedłużać siedzisko lub oparcie, a także rozbudowywać system o potrzebne akcesoria.

System pasów bezpieczeństwa Emico - Careva

System pasów Careva to unikalne rozwiązanie w zakresie pozycjonowania osób niepełnosprawnych w pojazdach. Dzięki specjalnej konstrukcji pasów, mamy możliwość konfiguracji indywidualnego rozwiązania dostosowanego do naszych potrzeb. Jeśli potrzebujemy kompleksowej stabilizacji i korekty pozycji wybieramy zestaw Combi. Jeśli stabilizacji wymaga górna część tułowia to mamy do dyspozycji Zestaw Pasa Piersiowego lub Zestaw Pasów Naramiennych. Dla osób z tendencją do zsuwania się, ale stabilnym tułowiem mamy Zestaw Pasów Biodrowo-Pachwinowych.

Close Menu

Zostaw swój numer telefonu

Chętnie pomożemy i doradzimy. Zostaw nam swój numer telefonu – Oddzwonimy