Aktywny Samorząd – Dofinansowanie do zakupu i montażu oprzyrządowania do samochodu

Aktywny Samorząd 2023
Dofinansowanie do zakupu i montażu oprzyrządowania do samochodu

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszej oferty i pozyskania środków na dofinansowanie na zakup i montaż oprzyrządowania do samochodu . Posiadamy w swej ofercie szeroki wybór sprzętu uznanych producentów. Zachęcamy także do skorzystania z bezpłatnych porad naszych konsulatów, którzy zawsze służą pomocą i chętnie doradzą w kwestiach formalnych  jak i technicznych. Do każdego pacjenta zawsze podchodzimy indywidualnie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie a nasza marka jest gwarantem najwyższej jakości świadczonych usług.

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy....

Podnośniki samochodowe

System pasów bezpieczeństwa Careva

System pasów Careva to unikalne rozwiązanie w zakresie pozycjonowania osób niepełnosprawnych w pojazdach. Dzięki specjalnej konstrukcji pasów, mamy możliwość konfiguracji indywidualnego rozwiązania dostosowanego do naszych potrzeb. Jeśli potrzebujemy kompleksowej stabilizacji i korekty pozycji wybieramy zestaw Combi. Jeśli stabilizacji wymaga górna część tułowia to mamy do dyspozycji Zestaw Pasa Piersiowego lub Zestaw Pasów Naramiennych. Dla osób z tendencją do zsuwania się, ale stabilnym tułowiem mamy Zestaw Pasów Biodrowo-Pachwinowych.

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.