Podnośnik ścienny LeviCare Q140

Podnośnik dla osób niepełnosprawnych LeviCare Q140 to kompleksowy system ułatwiający opiekę. Urządzenie jest nazywane ściennym, ponieważ standardowo montowane jest do ściany ale nie jest to jedyna możliwość montażowa. Instalacja podnośnika rehabilitacyjnego Q140 nie wymaga żadnych remontów, aby dopasować pomieszczenie do potrzeb i wymogów osób niepełnosprawnych.

Jeden podnośnik pacjenta Q140 może być stosowany w kilku pomieszczeniach, a system można stale, sukcesywnie rozbudowywać. Prosta obsługa, mała masa urządzenia oraz innowacyjny i łatwy sposób instalacji w podstawach montażowych sprawiają, że urządzenie doskonale ułatwia codzienną opiekę. Wymienne akcesoria i możliwości montażowe umożliwiają specjalistom LeviCare na idealne dopasowanie systemu do potrzeb i wymogów klienta.
Główne zalety urządzenia:

Podnośnik-dla-niepełnosprawnych

Regulacja długości ramienia,

Najlżejszy na rynku podnośnik ścienny nie wymaga remontów i przeróbek pomieszczeń,

Minimalna ingerencja w struktury budynku,

Umożliwia kąpiel w każdej wannie,

Nie zajmuje powierzchni pomieszczenia i jest łatwy w składowaniu,

Możliwość dopasowania do każdego pomieszczenia,

Różne możliwości montażowe,

Wymienne akcesoria (orczyki, waga, siedziska),

Nie wykorzystuje akumulatorów,

Możliwość samoobsługi.

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.