Skorzystaj z dofinansowania do zakupu obuwia ortopedycznego

Masz pytania? Zadzwoń!

Buty do ortez

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Podmiot prowadzący reklamę: Relax-Med Sp. z o.o.

Poszukiwania butów dla dzieci z możliwością zakładania ich na ortezę może wydawać się trudne oraz czasochłonne, przychodzimy więc z pomocą dla rodziców/opiekunów i prezentujemy ofertę specjalnego obuwia do ortez (marki Schein oraz Aurelka), które umożliwia swobodne ich zakładanie, dobrą stabilizację oraz komfort użytkowania dla dzieci i dorosłych.

Wygląd butów opiera się na nowoczesnym designie, co z pewnością odgrywa ważną rolę w okresie dorastania. Różnorodność skór oraz pozostałych tkanin użytych w produkcji pozwoliły na opracowanie atrakcyjnej kolekcji łączącej w sobie terapeutyczne korzyści oraz trendy modowe.

 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Produkty od lewej:
  • Buty Profilaktyczne Trzewiki Ortopedyczne Aurelka 1009  
  • Półbuty Ortopedyczne Zapięcie Boa Schein Themis 366270
  • Buty Profilaktyczne Trzewiki Ortopedyczne Aurelka 1009 
  • Buty Do Ortez Specjalistyczne Trzewiki Schein Scooter 367110
Producent:
  • EL-BUT Sp. z o.o. (Aurelka) 
  • Schein Orthopädie Service KG

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Produkt: Półbuty Ortopedyczne Zapięcie Boa Schein Themis 366270
Producent: Schein Orthopädie Service KG

Wiele osób sądzi, że noszenie ortezy może ograniczać swobodę ruchów. Buty ortopedyczne Schein, które posiadamy w naszej ofercie są zaprojektowane tak aby zapewnić optymalne dopasowanie ze stopą i ortezą. Stabilna osłona pięty w połączeniu z podniesioną oraz elastyczną krawędzią cholewki gwarantuje dobre dopasowanie oraz stabilność na wysokim poziomie.  
Kolejną zaletą wartą uwagi jest łatwość zdejmowania i zakładania butów co jest niezwykle ważnym aspektem poczucia komfortu w codziennym życiu. Wiele modelów obuwia posiada pętle, która ułatwia ich zdejmowanie.

W przypadku problemu nadmiernej potliwości stóp warto zastanowić się nad modelami wyścielonymi specjalnym materiałem 
„OnDry by onSteam”, który jest wyjątkowo chłonny i odporny na pot (obuwie Schein)

W naszym sklepie posiadamy również buty specjalnie przystosowanych do ortez firmy Aurelka wykonywane na zamówienie. Najlepiej sprawdzają się modele z możliwością otwierania pięty. 

Dodatkową zaletą jest komfortowe zapięcie boa różniące się od tradycyjnych sznurówek, czy rzepów. System boa pozwala na bardzo proste oraz komfortowe dopasowanie buta do stopy z ortezą, za pomocą jednej ręki : wystarczy pociągnąć za kółko, poluzować linkę, a następnie wcisnąć kółko i kręcić w prawo do odpowiedniego momentu. 

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Produkt: Indywidualne buty do ortez wykonywane na życzenie klienta po pobraniu miar.
Producent: EL-BUT Sp. z o.o. (Aurelka) 

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.