You are currently viewing Targi „Rehabilitacja 2019 ” w Łodzi i konferencja ” Ortho Shoes „

Targi „Rehabilitacja 2019 ” w Łodzi i konferencja ” Ortho Shoes „

W dniach 19 – 20 września 2019r. w Łodzi, podczas Targów REHABILITACJA 2019  w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym EXPO w Łodzi, uczestniczyliśmy w konferencji Ortho Shoes 2019   . Najważniejszymi problemami poruszanymi na konferencji były aspekty związane ze stopami, obuwiem, zaopatrzeniem ortopedycznym, a także rozwojem dzieci i wtórnymi problemami nieprawidłowego rozwoju.

Jak przedstawił nasz reprezentant i prelegent jednego z tematów konferencji Paweł Zostawa – w tegorocznej edycji konferencji jednym z ważnych tematów była problematyka wiotkości konstytucjonalnej, nieprawidłowego wzorca stania i konsekwencji manifestującej się w kończynach dolnych, biodrach i kręgosłupie. Bardzo cenne jak zawsze wymiany spostrzeżeń  czołowych wytwórców wkładek ortopedycznych i analizy pacjentów.

 

Zapewne obecność i wymiana doświadczeń na ogólnopolskiej konferencji pozwoli zapewnić pacjentów Relax-Med o wysokiej jakości świadczeń medycznych kadry, która stale aktualizuje wiedzę i konfrontuję z najlepszymi na sympozjach i szkoleniach.

Dodaj komentarz