Podnośnik dla osób ciężkich LEVICARE AKS - Goliath do 250kg

Podnośnik AKS – Goliath przeznaczony jest dla osób ciężkich o wadze do 250kg. Wraz z wymiennymi akcesoriami doskonale sprawdza się w placówkach i ośrodkach służby zdrowia oraz domach prywatnych.

Opieka nad osobą niepełnosprawną, której masa ciała jest duża, jest często niemożliwa bez wykorzystania urządzeń wspomagających opiekuna. Takim urządzeniem jest podnośnik jezdny AKS – Goliath, którego maksymalny udźwig wynosi do 250 kg. Podnośnik jezdny AKS – Goliath dzięki odpowiedniej konstrukcji jest bezpieczny, wytrzymały oraz wygodny.

Urządzenie jest łatwe w obsłudze dla opiekuna oraz komfortowe dla podopiecznego. Komfort uzyskany jest dzięki odpowiednim siedziskom do podnośników o dużym udźwigu. Posiadamy siedziska w 3 różnych rozmiarach oraz 3 rodzaje wieszaków (orczyków) do podnoszenia w różnych pozycjach.

Zawsze dobieramy odpowiednie siedziska do podnośników, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby użytkowników (sprawdź tabelę rozmiarów siedzisk). Przy doborze siedziska lub pakietu bierzemy pod uwagę wszystkie wymogi klienta oraz sposób funkcjonowania placówki.

Dodatkowym atutem urządzenia są elektrycznie rozsuwane płozy. Odbywa się to dzięki siłownikom elektrycznym, sterowanym za pomocą pilota, który jest przeznaczony również do sterowania siłownikiem głównym, podnoszącym i opuszczającym ramię podnośnika. 

Istnieje również możliwość używania podnośnika z wieszakiem 8 – punktowym do przenoszenia pacjenta w pozycji leżącej.

Close Menu

Zostaw swój numer telefonu

Chętnie pomożemy i doradzimy. Zostaw nam swój numer telefonu – Oddzwonimy