Proteza bioniczna ręki

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie dla osób po amputacji ręki na poziomie przedramienia.

Specjalnie dla osób zainteresowanych postanowiliśmy stworzyć możliwośći zobaczenia, a nawet wypróbowania bionicznej ręki jednej z najnowszych na świecie.

Ręka mioelektryczna w Rybniku!
13 września o godzinie 9:00 w Rybniku odbędzie się międzynarodowe spotkanie szkoleniowe na które zapraszamy wszystkie chętne osoby. Ilość osób ogranicznona. Spotkanie jest całkowicie bezpłatne. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr 530 432 289 lub 32 422 62 31 lub mail: dorota@relax-med.pl
(Zapisy przyjmuje p.Dorota). Bioniczna ręka – ręka mioelektryczna.

https://www.facebook.com/events/2388382674722128/

Dla osób po amputacji nogi już niebawem stworzymy możliwość wypróbowania bionicznych kolan.

 

Niniejszy artykuł służy wyłącznie celom informacyjnym i nie może zastąpić profesjonalnej porady medycznej. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek konsekwencje wynikające z korzystania z treści zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej. Nie powinny one zastępować indywidualnej konsultacji z lekarzem specjalistą. W artykule mogły pojawić się odniesienia do produktów medycznych; dla bezpieczeństwa zapoznaj się z instrukcjami i etykietami tych produktów. W razie wątpliwości należy zasięgnąć porady wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia, ponieważ wspomniane produkty medyczne mogą nie być odpowiednie dla każdego.