Bielsko-Biała

Bielsko-Biała – sklep medyczny Relax-Med – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

🕘 Godziny otwarcia​

Sklep:
pn-pt. 09.00 – 17.00

Kontakt :

 
📞 Telefon: 530 550 514
 

43-300 Bielsko-Biała ul. Partyzantów 61 (budynek Apeny)

🎯 Relax Med – sklep medyczny w Bielsku-Białej

Sklep medyczny Relax-Med oddział Bielsko-Biała oferuje pełen asortyment wyrobów medycznych. Prowadzimy sprzedaż markowych artykułów, służąc pomocą w ich doborze i uzyskaniu dofinansowania. Posiadamy również własny zakład protezowania, zakład ortopedyczny oraz wypożyczalnię sprzętu medycznego w Bielsku-Białej. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

🦽 Wózki inwalidzkie

Nasz sklep medyczny sprzedaje i wypożycza wózki inwalidzkie dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Dostarczamy sprzęt od najlepszych producentów, w tym elektryczne wózki inwalidzkie🦼.

🛏 Łóżka

Dostarczamy funkcjonalne łóżka rehabilitacyjne. Oferujemy również materace przeciwodleżynowe i dodatkowy sprzęt pomocny w prowadzeniu opieki nad pacjentem leżącym.

🧑🏻‍🦽Podnośniki dla niepełnosprawnych

W naszym sklepie medycznym w Bielsku-Białej można zamówić podnośniki dla osób niepełnosprawnych. Prezentujemy podnośniki sufitowe, ścienne i jezdne likwidujące bariery i pomagające w opiece.

🦿 Protezy kończyn

Prowadzimy własny zakład protezowania, który dostarcza nowoczesne protezy kończyn górnych i dolnych. Mamy 12 lat doświadczenia w branży!

🫁 Koncentratory tlenu

Oferujemy koncentratory tlenu do użytku domowego dla osób mających trudności z oddychaniem. Nasz asortyment to wyłącznie sprawdzony sprzęt do tlenoterapii.

👩🏻‍⚕️ Wyroby chłonne

Zaopatrujemy naszych klientów z Bielska-Białej i okolic w wyroby chłonne od uznanych producentów: wkładki urologiczne, pieluchomajtki, majtki chłonne, podkłady.

👨🏻‍⚕️ Produkty stomijne

Aby zapewnić osobom ze stomią dostęp do najnowocześniejszych systemów stomijnych, współpracujemy z najlepszymi producentami. Dostarczamy worki stomijne, płytki, pierścienie, środki do pielęgnacji stomii.

🧑🏻‍⚕️ Wyroby dla diabetyka

Dla osób chorujących na cukrzycę przygotowaliśmy zestawy infuzyjne – wkłucia, pojemniki na insulinę, glukometry, sensory, czytniki i transmitery używane do pomiaru glukozy.

🥾 Buty zdrowotne dla dzieci

W trosce o zdrowie stóp naszych najmłodszych klientów oferujemy dziecięce obuwie profilaktyczne i ortopedyczne. W naszej kolekcji dostępne są buty dla dzieci od uznanych producentów jak Emel, Bartek i innych.

🥿 Buty ortopedyczne

Nasz sklep medyczny w Bielsku-Białej sprzedaje buty ortopedyczne stosowane w leczeniu wad stóp. Doradzamy w wyborze obuwia na różne dolegliwości.

🦶🏻 Badania komputerowe stóp

Prowadzimy komputerowe badania stóp w Bielsku-Białej, pomagając naszym klientom w dopasowaniu najlepszych butów i wkładek korekcyjnych.

🦾 Ortezy

Oferujemy protezy ortopedyczne – ortezy w wielu wariantach, w tym ortezy na stawy skokowe, kolanowe, łokciowe, barkowe.

🩹 Inny sprzęt medyczny

W naszym sklepie medycznym w Bielsku-Białej dostępne są także pionizatory, chodziki, kule dla osób mających trudności z poruszaniem się, opatrunki, wyroby dla amazonek, produkty do kompresjoterapii, w tym rajstopy i pończochy na żylaki, ubrania uciskowe na oparzenia.

Pomoc w formalnościach i dofinansowaniach
Sklep Relax-Med oferuje pomoc w ubieganiu się o dofinansowanie z NFZ, PFRON oraz programu Aktywny Samorząd. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z uzyskaniem dofinansowania na zakup wyrobów medycznych. 

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.