Sklep medyczny Relax-Med Jastrzębie Zdrój Harcerska

Sklep medyczny w Jastrzebiu-Zdrój Relax-Med przy ul. Harcerskiej – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

🕘 Godziny otwarcia

Sklep:
Pn-Pt. 09:00-17:00

Sb 09:00-13:00

📞Konatkt:

Komórkowy: 533 337 544

44-335 Jastrzębie Zdrój ul. Harcerska 1A (w galerii Moya)

🎯 Relax-Med – sklep medyczny zlokalizowany w Jastrzębiu Zdroju

Sklep medyczny Relax-Med w Jastrzębiu Zdroju oferuje sprzedaż zaopatrzenia medycznego zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zapewniamy profesjonalne doradztwo z zakresu doboru asortymentu.

🦽 Wózki inwalidzkie

W Relax-Med zapewniamy wózki inwalidzkie na sprzedaż i wynajem również nowoczesne z napędem elektrycznym.

👣 Sprzęt ortopedyczny

Dla osób mających problem z samodzielnym poruszaniem się posiadamy stabilizatory, aparaty ortopedyczne, kule, chodziki, balkoniki, ale również podnośniki ścienne, sufitowe i jezdne oraz schodołazy.

🛏  Łóżka rehabilitacyjne i sprzęt pomocniczy

Wspieramy opiekunów osób leżących i wymagających rekonwalescencji, zapewniamy łóżka rehabilitacyjne i materace przeciwodleżynowe, a także wszelki sprzęt pomocniczy mający za zadanie poprawić komfort osoby chorej i opiekuna.

👨🏻‍⚕️ Wyroby stomijne

Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem i doborem wyrobów stomijnych do ileostomii, kolostomii, urostomii, nefrostomii i przetoki ślinowej, w tym worki stomijne, pierścienie, pasty uszczelniające czy kosmetyki do higieny stomii.

👩🏻‍⚕️ Wyroby chłonne

W swoim asortymencie posiadamy wyroby chłonne dla dzieci i dorosłych od najpopularniejszych producentów – pieluchomajtki, majtki chłonne, wkłady chłonne, pieluchy anatomiczne, wkładki urologiczne, podkłady higieniczne.

🧑🏻‍⚕️ Wyroby dla diabetyka

Oferujemy dedykowane wyroby dla osób chorych na cukrzycę – glukometry, sensory, transmitery i czytniki, wkłucia: zestawy infuzyjne, pojemniki na insulinę.

🥾 Obuwie zdrowotne dla osób ze stopą wrażliwą

Nasz sklep medyczny zlokalizowany w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Harcerskiej specjalizuje się w doborze obuwia dla dzieci i dorosłych ze stopą wrażliwą.

🥿 Buty ortopedyczne dla dzieci i dorosłych

Produkujemy wkładki ortopedyczne najwyższej jakości oraz dobieramy obuwie ortopedyczne na miarę. Oferta skierowana jest dla dzieci, ale także dla dorosłych.

🦶🏻 Komputerowe badania stóp

Dobierając wkładki indywidualne lub obuwie ortopedyczne opieramy się na wynikań badań komputerowych, które wykonujemy na miejscu po wcześniejszym umówieniu wizyty.

🦾 Ortezy

Osobom z urazami oferujemy ortezy stawu skokowego, kolanowego, kołnierze i gorsety ortopedyczne.

🦿 Protezy kończyn

Od kilkunastu lat zajmujemy się doborem i produkcją protez kończyn dolnych i górnych dla pacjentów ze Śląska. Wykonujemy nowoczesne protezy kończyn na zamówienie, również protezy bioniczne.

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.