Sklep medyczny Relax-Med w Rybniku

Sklep medyczny Relax-Med – zapraszamy do odwiedzenia nas w Rybniku przy ul. Piasta 21!

🕘 Godziny otwarcia

Sklep:
Pn-Pt. 09:00-17:00
Sob. 09:00-13:00


👣 Badania stóp i postawy:
Pn-Pt. 09:00-20:00

🎯 Relax Med – sklep medyczny w Rybniku

Sklep medyczny w Rybniku Relax-Med oferuje szeroką gamę wyrobów medycznych od najlepszych marek. Prowadzimy własny zakład ortopedyczny i zakład protezowania. Pomagamy w likwidowaniu barier architektonicznych. Posiadamy własną wypożyczalnię sprzętu medycznego w Rybniku. To tutaj czeka na Państwa nasza wykwalifikowana załoga zawsze gotowa do pomocy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Kontakt 

Stacjonarny: 32 422 62 31
Komórkowy sklep : 507 179 144
Komórkowy rehabilitacja : 530 189 858
e-mail: rybnik@relax-med.pl

🦽 Wózki inwalidzkie

Sprzedajemy i wynajmujemy wózki inwalidzkie przeznaczone dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Dostarczamy nowoczesny sprzęt, w tym elektryczne wózki inwalidzkie 🦼.

🛏 Łóżka

Oferujemy profesjonalne łóżka rehabilitacyjne. W naszej ofercie dostępne są także materace przeciwodleżynowe i sprzęt pomocniczy do prowadzenia stałej opieki.

🧑🏻‍🦽 Podnośniki dla niepełnosprawnych

Pomagamy w likwidowaniu barier – dostarczamy podnośniki dla osób niepełnosprawnych ułatwiające opiekę. W naszej ofercie dostępne są podnośniki sufitowe, ścienne, jezdne.

🫁 Koncentratory tlenu

Dla osób mających trudności z oddychaniem nasz sklep medyczny w Rybniku przygotował gamę koncentratorów tlenu do użytku domowego.

👩🏻‍⚕️ Wyroby chłonne

Oferujemy wyroby chłonne najlepszych producentów, w tym pieluchomajtki, majtki chłonne, wkładki urologiczne, podkłady.

👨🏻‍⚕️ Wyroby dla stomika

Z myślą o osobach ze stomią przygotowaliśmy rozbudowaną gamę produktów, które obejmują systemy stomijne, worki stomijne, pasy, kosmetyki dla stomików.

🧑🏻‍⚕️ Wyroby dla diabetyka

Osobom chorującym na cukrzycę oferujemy produkty jak zestawy infuzyjne – wkłucia, pojemniki na insulinę, transmitery, sensory i czytniki do pomiaru poziomu glukozy, glukometry.

🥾 Buty zdrowotne dla dzieci

Dla najmłodszych przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę obuwia, w tym także profilaktycznego i ortopedycznego. Można zakupić u nas markowe buty dziecięce Emel, Bartek i innych producentów.

🥿 Buty ortopedyczne

Nasz sklep medyczny w Rybniku oferuje buty ortopedyczne przeznaczone dla osób dorosłych i dzieci. Pomagamy w doborze najlepszego obuwia na różne wady stóp.

🦾 Ortezy

Dostarczamy ortezy – protezy ortopedyczne, w tym ortezy sztywne, półsztywne i elastyczne na stawy kolanowe, skokowe, łokciowe, barkowe i inne.

🩹 Inny sprzęt medyczny

Oferujemy również inny sprzęt medyczny, w tym kule, chodziki, pionizatory, produkty do terapii kompresyjnej jak rajstopy, pończochy, podkolanówki na żylaki, wyroby dla amazonek, ubrania uciskowe przeznaczone na oparzenia, profesjonalne opatrunki wspomagające leczenie ran.

🦿 Protezy kończyn

Prowadzimy profesjonalny zakład protezowania, w którym wykonujemy protezy kończyn górnych i dolnych. Pracują dla nas najlepsi specjaliści w dziedzinie protez. Mamy 12 lat doświadczenia!

🦶🏻 Badania komputerowe stóp

W naszym sklepie medycznym w Rybniku można skorzystać z profesjonalnego badania komputerowego stóp w celu doboru najlepszego obuwia i wkładek do butów.

Oferujemy wsparcie w formalnościach i w dofinansowaniach
Chcesz skorzystać z dofinansowania na wyroby medyczne? Sklep Relax-Med zapewnia kompleksową pomoc w ubieganiu się o dofinansowanie z NFZ, PFRON, programu Aktywny Samorząd. Nasi specjaliści zadbają o wszystkie formalności.

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.