Sklep medyczny Relax-Med Wodzisław-Śląski

Sklep medyczny w Wodzisławiu-Śląskim Relax-Med – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

🕘 Godziny otwarcia:

Sklep:
Pn-Pt. 08:00-16:00

📞 Kontakt:

Stacjonarny: 32 454 52 00
Komórkowy: 505 749 154

44-300 Wodzisław Śląski ul. Jana Pawła II 8 (w pobliżu salonu Dywyta)

🎯 Relax-Med – sklep medyczny w Wodzisławiu Śląskim

Sklep medyczny Relax-Med w Wodzisławiu Śląskim dostarcza profesjonalne zaopatrzenie medyczne z dofinansowaniem. To tu można zakupić nowoczesne artykuły dla dorosłych i dla dzieci, skorzystać z wypożyczalni sprzętu medycznego i usług zakładu ortopedycznego. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich wyrobów w ofercie!

🦽 Wózki inwalidzkie

Sprzedajemy i wynajmujemy wózki inwalidzkie. Nasz sklep medyczny w Wodzisławiu Śląskim oferuje wózki standardowe i elektryczne, a także wózki dopasowane do specjalnych potrzeb klientów.

👣 Zaopatrzenie ortopedyczne

Oferujemy nowoczesny sprzęt ortopedyczny – balkoniki, chodziki, aparaty ortopedyczne, podnośniki jezdne, ścienne i sufitowe, schodołazy, kule.

🦿 Protezy kończyn

Mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji protez kończyn górnych i dolnych. Wykonujemy również protezy bioniczne.

🦾 Ortezy

Dostarczamy ortezy elastyczne, półsztywne i sztywne przeznaczone do terapii stawów skokowych, kolanowych, łokciowych i innych.

🛏  Łóżka rehabilitacyjne

Nasz sklep medyczny w Wodzisławiu Śląskim oferuje łóżka rehabilitacyjne odpowiadające potrzebom osób leżących. Dostarczamy także materace przeciwodleżynowe i dodatkowy sprzęt dla łatwiejszej opieki.

🫁 Koncentratory tlenu

Sprzedajemy i wypożyczamy koncentratory tlenu przeznaczone do prowadzenia tlenoterapii. Oferujemy sprzęt najlepszych producentów, w tym AERTI.

🧑🏻‍⚕️Produkty dla diabetyków

Diabetykom nasz sklep medyczny w Wodzisławiu Śląskim oferuje sprzęt do pomiaru i podawania insuliny. Można kupić u nas wkłucia – zestawy infuzyjne, pojemniki na insulinę, sensory, czytniki i transmitery oraz glukometry.

👨🏻‍⚕️Produkty dla stomików

W Relax-Med zaopatrujemy stomików w niezbędne artykuły stomijne. Można zakupić u nas sprzęt jednoczęściowy i dwuczęściowy, pierścienie, płytki, a także pasty uszczelniające i kosmetyki do pielęgnacji skóry wokół stomii.

👩🏻‍⚕️Wyroby chłonne

Oferujemy wyroby chłonne – pieluchomajtki, majtki i wkłady chłonne, pieluchy anatomiczne, podkłady higieniczne, wkładki urologiczne.

🥾 Buty profilaktyczne dla dzieci

Najmłodszych klientów zaopatrujemy w komfortowe buty zdrowotne od najlepszych producentów jak Bartek, Emel, Dawid, Aurelka i innych.

🥿 Wkładki i buty ortopedyczne

Oferujemy wkładki i buty ortopedyczne dla dzieci i dla dorosłych przeznaczone do korygowania różnych wad. Wykonujemy również wkładki i obuwie ortopedyczne na indywidualne zamówienie.

🦶🏻 Komputerowe badanie stóp

Pomagamy w doborze najlepszych wkładek i butów za pomocą komputerowego badania stóp w Wodzisławiu Śląskim. Przeprowadzamy dokładne pomiary, aby zaproponować najlepsze wyroby medyczne dopasowane do potrzeb naszych klientów.

🩹 Inne wyroby medyczne

Nasz sklep medyczny w mieście Wodzisław Śląski oferuje również inne wyroby medyczne dla osób z różnymi dolegliwościami. W asortymencie dostępne są między innymi: wyroby uciskowe na żylaki – rajstopy, pończochy, podkolanówki, wyroby dla amazonek, odzież uciskowa do terapii oparzeń, profesjonalne opatrunki, kosmetyki.

Pomożemy w uzyskaniu dofinansowania
Nasi pracownicy zawsze służą pomocą we wszystkich formalnościach związanych z otrzymaniem dofinansowania z NFZ, PFRON oraz programu Aktywny Samorząd.

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.