Darmowa rehabilitacja skierowana dla mieszkańców województwa śląskiego

Zgłoś się do udziału w bezpłatnym programie rehabilitacyjnym

Wypełnij poniższy formularz

❗UWAGA ❗ PROGRAM REHABILITACJI ZAMKNIĘTY

Pozostaw swój adres e-mail, powiadomimy Cię w przyszłości jeśli zostanie uruchomiony podobny program.

Możliwość udziału w programie rehabilitacyjnym dla osób spełniających kryteria:

– kobiety w wieku 50-59 lat
– mężczyźni w wieku 50-64 lata
– osoby pracujące – aktywne zawodowo
– mieszkańcy województwa śląskiego – 6 miesięcy przerwy od korzystania z ostatnich świadczeń rehabilitacyjnych dotowanych z NFZ, PFRON
Możliwość skorzystania z darmowego cyklu rehabilitacji  o równowartości ok 2 000 zł. W ramach cyklu rehabilitacji możliwość skorzystania z wizyty u lekarza rehabilitacji, terapii manualnej, masaży, ćwiczeń indywidualnych, ćwiczeń grupowych, fizykoterapii i innych.

Serdecznie zapraszamy

ZAPISY DO PROGRAMU DARMOWEJ REHABILITACJI :

530-189-858

Niniejszy artykuł służy wyłącznie celom informacyjnym i nie może zastąpić profesjonalnej porady medycznej. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek konsekwencje wynikające z korzystania z treści zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej. Nie powinny one zastępować indywidualnej konsultacji z lekarzem specjalistą. W artykule mogły pojawić się odniesienia do produktów medycznych; dla bezpieczeństwa zapoznaj się z instrukcjami i etykietami tych produktów. W razie wątpliwości należy zasięgnąć porady wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia, ponieważ wspomniane wyroby medyczne mogą nie być odpowiednie dla każdego.