Sklep medyczny Relax-Med Jastrzębie Zdrój

Sklep medyczny w Jastrzebiu-Zdrój Relax-Med – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

🕘 Godziny otwarcia

Sklep:
Pn-Pt. 09:00-17:00

📞Konatkt:

Stacjonarny: 32 473 82 19
Komórkowy: 881 611 600

44-335 Jastrzębie Zdrój ul. 1 Maja 8 (w pobliżu dawnego kina Panorama)

🎯 Relax-Med – sklep medyczny w Jastrzębiu Zdroju

Sklep medyczny Relax-Med w Jastrzębiu Zdroju prezentuje szeroką gamę produktów przeznaczonych dla osób dorosłych i dla dzieci. Zapewniamy kompleksową pomoc w doborze zaopatrzenia i realizujemy zlecenia NFZ. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą dostępną w naszym sklepie medycznym w Jastrzębiu Zdroju!

🦽 Wózki inwalidzkie

Nasz sklep medyczny oferuje wózki inwalidzkie, w tym także nowoczesne wózki z napędem elektrycznym.

👣 Sprzęt ortopedyczny

Oferujemy sprzęt ortopedyczny dla niepełnosprawnych, seniorów i innych osób mających trudności z poruszaniem się – kule, chodziki, balkoniki, stabilizatory, aparaty ortopedyczne, podnośniki ścienne, sufitowe i jezdne, schodołazy.

🛏  Łóżka rehabilitacyjne

Pomagamy w opiece nad osobami obłożnie chorymi i wymagającymi rekonwalescencji. Oferujemy łóżka rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe i sprzęt pomocniczy w opiece nad osobą leżącą.

🫁  Koncentratory tlenu

Nasz sklep medyczny w mieście Jastrzębie Zdrój dostarcza koncentratory tlenu do prowadzenia tlenoterapii. Sprzedajemy i wypożyczamy sprzęt sprawdzonych marek, w tym AERTI.

👨🏻‍⚕️ Produkty stomijne

Osoby ze stomią zaopatrujemy w niezbędne produkty stomijne. Oferujemy jednoczęściowy i dwuczęściowy sprzęt stomijny, płytki, pierścienie, pasty uszczelniające, kosmetyki do higieny stomii.

👩🏻‍⚕️ Wyroby chłonne

Sklep medyczny Relax-Med oferuje sprawdzone wyroby chłonne na nietrzymanie moczu i stolca – pieluchomajtki, majtki chłonne, wkłady chłonne, pieluchy anatomiczne, wkładki urologiczne, podkłady higieniczne.

🧑🏻‍⚕️ Produkty dla diabetyka

Przygotowaliśmy szeroką gamę produktów dla diabetyków korzystających z różnych technik podawania insuliny. Oferujemy glukometry, sensory, transmitery i czytniki, wkłucia – zestawy infuzyjne wielu typów, pojemniki na insulinę.

🥾 Obuwie zdrowotne dla dzieci

Nasz sklep medyczny w Jastrzębiu Zdroju oferuje obuwie zdrowotne dla dzieci. Na miejscu dostępne są buty profilaktyczne uznanych producentów, w tym Emel, Aurelka, Bartek, Dawid.

🥿 Buty ortopedyczne

Dostarczamy wkładki ortopedyczne i obuwie ortopedyczne dla dzieci i dla dorosłych. Nasza pracownia ortopedyczna realizuje również zamówienia na indywidualne zaopatrzenie medyczne na miarę.

🦶🏻 Komputerowe badania stóp

Posiadamy nowoczesny sprzęt do komputerowych badań stóp w Jastrzębiu Zdroju, dzięki czemu oferujemy idealnie dopasowane obuwie profilaktyczne i ortopedyczne.

🦾 Ortezy

Dla osób po urazach i zabiegach przygotowywaliśmy ortezy – protezy ortopedyczne. Nasz sklep medyczny sprzedaje między innymi ortezy stawu skokowego, kolanowego, kołnierze i gorsety ortopedyczne.

🦿 Protezy kończyn

Wykonujemy nowoczesne protezy kończyn na zamówienie. Już od ponad 12 lat dostarczamy protezy rąk i protezy nóg dla klientów ze Śląska!

🩹 Inne wyroby medyczne

W naszej ofercie dostępne są także inne produkty – pończochy i rajstopy na żylaki, produkty dla amazonek, ubrania uciskowe do leczenia oparzeń, opatrunki, kosmetyki.

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania

Wszystkim naszym klientom pomagamy w formalnościach związanych z uzyskaniem dofinansowania na wyroby medyczne z NFZ, PFRON, programu Aktywny Samorząd.

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.