Poznaj sklep DLAAMAZONEK.PL

POZNAJ DLAAMAZONEK.PL - SPECJALISTYCZNY SKLEP DLA AMAZONEK

Można spotkać coraz więcej kobiet po mastektomii. Amazonki są seksowne i wspaniałe. Dla tych wszystkich silnych i odważnych kobiet stworzyliśmy sklep z myślą o amazonkach. Posiadamy produkty takie jak: protezy piersi, stroje kąpielowe z kieszonkami na protezę piersi, biustonosze protetyczne – asortyment jest praktyczny ale także wpadający w oko dzięki pięknych różnych kolorach i wzorach. W naszej ofercie można znaleźć również peruki wykonane z włosów syntetycznych oraz oczywiście produkty pielęgnacyjne dla amazonek.

O zmianach w refundacji dla kobiet po mastektomii od stycznia 2024 przeczytasz tutaj: Refundacja na biustonosze, protezy piersi i peruki po mastektomii od 1 stycznia 2024

 

PERUKI

Bardzo duża liczba kobiet po chemii czuje się niekomfortowo z powodu braku włosów, dlatego w naszym sklepie znajdziesz peruki, które dodają pewności siebie. U nas znajdziesz tylko te o wspaniałej jakości i olśniewającym wyglądzie. Posiadamy markowe peruki z włosów syntetycznych i naturalnych. Wybierasz perukę ciemny blond czy perukę brązową z refleksami?.

To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

PROTEZY PIERSI

U nas na pewno znajdziesz coś dla siebie – lubisz biegać, pływać, prowadzić sportowy tryb życia? Posiadamy protezy piersi: Protezy pływackie, Protezy Tymczasowe PRIFORM, Protezy Essential a także protezy piersi firmy Thuasne i inne. Dokonaj wyboru i poczuj się komfortowo.To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

BIELIZNA

Jeśli masz problem z znalezieniem sklepu i odpowiedniej bielizny, która będzie protetyczna i dodatkowo ładna – dobrze trafiłaś, już nie musisz szukać!. Posiadamy bieliznę dla kobiet po mastektomii w pięknych stylach. U nas znajdziesz bieliznę klasyczną jak i sportową z kieszonkami na protezę piersi. Biustonosz protetyczny z fiszbinami, bez fiszbin, lub usztywniony – zdecyduj, niech Amoena dołączy do kolekcji w Twojej szafie.

To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

 

STROJE KĄPIELOWE

Szukasz kostiumu kąpielowego na basen z kieszonkami na protezę piersi? Nasz sklep oferuje stroje kąpielowe dla amazonek Amoena, posiadamy dużą gamę kolorystyczną do wyboru – na pewno znajdziesz coś dla siebie. Do wyboru stórj jednoczęściowy dla amazonek lub dwuczęściowy. Wyraź siebie i pokaż swój styl.To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Niniejszy artykuł służy wyłącznie celom informacyjnym i nie może zastąpić profesjonalnej porady medycznej. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek konsekwencje wynikające z korzystania z treści zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej. Nie powinny one zastępować indywidualnej konsultacji z lekarzem specjalistą. W artykule mogły pojawić się odniesienia do produktów medycznych; dla bezpieczeństwa zapoznaj się z instrukcjami i etykietami tych produktów. W razie wątpliwości należy zasięgnąć porady wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia, ponieważ wspomniane wyroby medyczne mogą nie być odpowiednie dla każdego.