Tabata TRX

Tabata+TRX zajęcia zwiększające siłę mięśniową oraz wytrzymałość organizmu. Ćwiczenia z wykorzystaniem różnorodnych elementów wspomagających efektywniejszy trening. Taśmy TRX pozwalają na zbudowanie idealnej sylwetki, wzmacaniając, a nie pompując wszystkie partie mięśniowe. Dzięki pracy ekscentrycznej można zbudować mocne i zdrowe mięśnie, które zapewnią dobry i równomierny wygląd sylwetki oraz mocną silną postawę. Ćwiczenia z wykorzystaniem cyklicznych powtórzeń pozwolą na stopniowe budowanie wydolności organizmu która zapewni lespsze sampoczucie i wydajność na co dzień.

Zajęcia Tabata oraz TRX przewidziane są zarówno dla osób aktywnych jak i osób  początkujących chcących stopniowo zbudować kondycje i siłe mięśniową. Ćwiczenia tabata i TRX zaleca się wykonywać optywamlnie dwa razy w tygodniu.

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.