Sprzęt ortopedyczny to domena naszego punktu w Rybniku, przy ulicy Piasta 21 oraz reprezentacyjnych filii
w Jastrzębiu Zdroju, Wodzisławiu Śląskim, Żorach oraz w Ustroniu.

Oferujemy w ciągłej sprzedaży najwyższej jakości specjalistyczne produkty, charakteryzujące się idealnym opracowaniem, najnowszym
wyposażeniem optymalnie dopasowanym do wymogów naszych klientów oraz konkurencyjnymi i stabilnymi cenami.
Na miejscach wyeksponowane są takie grupy towarowe jak:
wózki inwalidzkie /pokojowe, leżakowe, aktywne, dziecięce, elektryczne/
podpórki, balkoniki, chodziki, pionizatory, łóżka rehabilitacyjne, kule, laski

Bogata ekspozycja i fachowe doradztwo ułatwiają wybór właściwego sprzętu.
708_delight_hem228708ds925
eclips30
jazz30bz71
sagitta_white
sagittakids_orange
2119
gemini-ii
286b
rolator-c29
139b
268
lyn01
zoe
bonny

Przedstawiamy Państwu ofertę wózków elektrycznych dostępnych aktualnie w naszej firmie

 Jednocześnie z naszej strony:

  •   służymy fachową obsługą w zakresie indywidualnego doboru sprzętu dla potrzeb Pacjenta.
  •   umożliwiamy wcześniejszą prezentację
  •   gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.Naszymi partnerami są dystrybutorzy i producenci najlepszego sprzętu dla osób niepełnosprawnych na rynku m.in. Vermeiren, Meyra, Invacare

Express2000

express2000

Składany wózek z napędem elektrycznym, pokojowo-terenowy. Wyposażony w mikroprocesorową jednostkę sterującą, która ułatwia sterowanie wózkiem przy użyciu minimum siły. W standardzie tapicerka wyprofilowana z CORDURY – bardzo wytrzymałego materiału technicznego. Regulacja wysokości podłokietników. Regulacja położenia jednostki sterującej. Regulacja wysokości płyty podnóżka. Możliwość dopasowania dużej ilości opcji dodatkowych.

dane2rapido

danexpress
 Rapido
rapido

Kombinacja komfortu i technologii czyni ten wózek nowoczesnym a zarazem łatwym w obsłudze. Bardzo czuła jednostka sterująca nowego typu zapewnia doskonałe manewrowanie nawet w bardzo ekstremalnych warunkach. Tapicerka ortopedyczna stwarza wysoki komfort. Podłokietniki są regulowane w pionie i poziomie co w parze z możliwością regulacji położenia dżojstika umozliwia pełną kontrolę. Bezobsługowe baterie znajdują się w dwóch oddzielnych obudowach co ułatwia składanie.

rapidospecyfikacja

rapido-specyfikacja2

Squod
sqad
Wózek z napędem elektrycznym, pokojowo-terenowy, dla dorosłych. Niezawodny trwały i niezwykle skuteczny w warunkach drogowych, a zarazem łatwy w obsłudze. Jego najważniejsze zalety to elastyczność i moc. Bardzo czuła jednostka sterująca podobnie jak wyżej zapewnia doskonałe manewrowanie przy użyciu minimum siły. Nowe płyty boczne podłokietnika oraz jeszcze bardziej wygodne i znakomite pod wzgledem stabilizacji wyprofialowanie tapicerki gwarantuje wysoki komfort siedzenia oraz bezpieczeństwa. Bezobsługowe „głębokiego rozładowania” baterie gwarantują długą żywotność oraz dają się w łatwy sposób demontować.
squodspecyfikacja
squodspecyfikacja2
Forest
forest
Wózek elektryczny FOREST przeznaczony jest do terenów wyboistych bądź nierównych. Znakomite zawieszenie kół tylnich skonstruowane na amortyzatorach z regulowanym skokiem pozwala czuć najwyższy komfort podczas jazdy w terenie. Dogodne zawieszenie kół przednich gwarantujące styczność wszystkich czterech kół nawet na nierównym terenie. Bardzo interesujące zawieszenie kółek przeciwywrotnych na systemie ROSTA skutecznie zabezpiecza przed niebezpiecznym przechyleniem wózka w sposób dopasowujący się do wysokości pokonywanej przeszkody. Wózek na zdjęciu wyposażony jest w opcję dodatkową – zagłówek ortopedyczny L58, sterownk typu DX2 oraz odchylane automatycznie siedzisko i oparcie.
forestspecyfikacja
forestspecyfikacja2
Forest kids
forestkids
Terenowy wózek dla dzieci. Znakomite zawieszenie kół tylnych skonstruowane na amortyzatorach z regulowanym skokiem, pozwala czuć najwyższy komfort podczas jazdy w terenie. Koła przednie zamocowane na ruchomej osi gwarantują styczność wszystkich czterech kół nawet na nierównym terenie. Ten wózek to prawdziwe terenowe cudo. Kółka przeciw-wywrotne zintegrowane z systemem ROSTA skutecznie zabezpieczają przed niebezpiecznym przechylaniem wózka, jednoczesnie elastyczne dopasowując się do wysokości pokonywanej przeszkody.
forestkidsspecyfikacja
forestspecyfikacja2-1
Tracer
tracer
Doskonały wózek z napędem elektrycznym do poruszania się w terenie. Wózek wykonany zgodnie z najwyższymi normami, co jest potwierdzone certyfikatami wydanymi przez jednostki certyfikacyjne w większości krajów europejskich. Minimum wysiłku, maksimum bezpieczeństwa. Profilowane siedzisko oraz oparcie gwarantują dużą wygodę siedzenia. Wózek w standardzie wyposażony w oświetlenie tylne i przednie. Nowa generacja silników 200/350W umożliwia płynną jazdę bez żadnych kłopotów. Bezobsługowe baterie dostarczają wystarczającą ilość energii do pokonania w optymalnych warunkach odległość do 35 km. Łatwy i szybki mechanizm wyciągania baterii. Dwie baterie 73 Ah w oddzielnych obudowach. Rozsuwane podłokietniki sprawiają, że w zimie i na jesień kiedy trzeba cieplej ubrać się nie będzie za ciasno. Amortyzowana rama nie pozwoli na dyskomfort podczas jazdy po nierównym terenie.
tracerspecyfikacja
tracerspecyfikacja2
Jupiter4fast
jup4fast
JUPITER 4 fast to moc sama w sobie. Stabilność, styl, komfort, nadzwyczajna mobilność, wytrzymałość, no i szybkość max. 16 km/h. Perfekcyjny w terenie. Dwa tryby pracy fast i slow (automatyczne ograniczenie prędkości).
jupiter4fastspecyfikacja2
jupiter4fastspecyfikacja
CARPO 4
carpo
Nowy wspaniały skuter o dużych możliwościach. Nowoczesny design i agresywny wygląd idą w parze z osiągami. Maksymalna prędkość jazdy – 18 km/h, to imponujący wynik. Duża moc gwarantuje sprawne poruszanie się w terenie.ość jazdy – 18 km/h, to imponujący wynik. Duża moc gwarantuje sprawne poruszanie się w terenie.
jupiter4fastspecyfikacja2-2
jupiter4fastspecyfikacja-1
OBECNIE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SPRAWDZENIA I PRZETESTOWANIA WÓZKÓW