Levicare - Smart Lifter

Skutery oraz wózki inwalidzkie dają osobom niepełnosprawnym pewną swobodę i mobilność, które są nieocenione w codziennym funkcjonowaniu. Niestety, nie są one przystosowane do pokonywania dłuższych tras a ich waga znacznie utrudnia załadowanie oraz wyładowanie ich z bagażnika samochodu. Na przeciw takim problemom wychodzi Smart Lifter, podnośnik, który za pomocą jednego przycisku załaduje skuter inwalidzki do bagażnika w mniej niż minutę !

W zależności od tego jakie konstrukcje ma podnosić (skutery, wózki inwalidzkie, quady) można dobrać najbardziej odpowiednią wersje Smart Lifter do indywidualnych potrzeb. Dźwig dla niepełnosprawnych montowany do bagażnika dostępny jest w wersjach z różnym udźwigiem, od 40 do 200 kg.

Podnośnik dla osób niepełnosprawnych Smart Lifter może być zainstalowany w praktycznie każdym typie samochodu i nie zajmuje dużej powierzchni bagażnika. Dodatkowo, jeśli nie jest używany to może być w prosty i szybki sposób zdemontowany.

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.