Częstochowa

Sklep medyczny Relax-Med w Częstochowie – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

🕘 Godziny otwarcia​ :

Sklep:
pn-pt. 8:00 – 16:00

Kontakt :

📞Telefon: 534 802 459
 

42-202 Częstochowa Al. Pokoju 44, Przychodnia AMICUS, przychodnia huty

🎯 Relax Med – sklep medyczny w Częstochowie

Sklep medyczny Relax-Med w Częstochowie w swoim asortymencie posiada niezwykle szeroką ofertę wyrobów medycznych od największych producentów. 

👩🏻‍⚕️Wyroby chłonne

Oferujemy wyroby chłonne, takie jak pieluchomajtki, majtki chłonne, wkładki urologiczne czy podkłady. Asortyment poprawiający komfort życia zarówno dla osób aktywnych, jak i leżących.

👨🏻‍⚕️Wyroby stomijne

Zajmujemy się profesjonalnym doborem wyrobów stomijnych oraz ich sprzedażą. Sklep w Częstochowie posiada takie produkty jak worki stomijne, płytki, pierścienie oraz kosmetyki dla pacjentów stomijnych.

🧑🏻‍⚕️ Wyroby dla diabetyków

Na diabetyków czekamy z przygotowanymi sensorami, zestawami infuzyjnymi, transmiterami, czytnikami. a także z glukometrami do pomiaru poziomu glukozy.

🥾 Buty zdrowotne dla dzieci

Współpracujemy z takimi markami jak Emel, D.D. Step czy Bartek. Obuwie dziecięce dostępne w sklepach Relax-Med to tylko w pełni bezpieczne i komfortowe buciki, które wspomagają zdrowy rozwój małych stóp.

🥿 Buty ortopedyczne

Relax-Med w Częstochowie oferuje buty ortopedyczne oraz wkładki dla osób dorosłych, ale i dzieci. Na miejscu czeka nasz zespół specjalistów, który pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie w celu wyleczenia wad stóp.

🦶🏻 Komputerowe badanie stóp

Dbając o kompleksową opiekę naszych klientów i pacjentów, przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu wykonujemy badania komputerowe stóp w celu określenia ewentualnych wad oraz dobrania zdrowotnych butów i wkładek.

🦾 Ortezy

Wykonujemy ortezy, czyli protezy ortopedyczne przeznaczone do stabilizowania stawów.

🦿 Protezy kończyn

Od kilkunastu lat zajmujemy się profesjonalnym zaopatrywaniem pacjentów z całego województwa śląskiego i okolic w trwałe i wysokojakościowe, najnowocześniejsze protezy kończyn górnych i dolnych. Pracownia protetyczna Relax-Med dba o kompleksowe wsparcie dla pacjentów po amputacjach kończyn.

Pracownicy punktu Relax-Med w Częstochowie doradzą i zajmą się formalnościami związanymi z dostępnymi możliwościami finansowania NFZ, PEFRON, programu Aktywny Samorząd.

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.