Sklep medyczny Relax-Med Katowice

Sklep medyczny w Katowicach Relax-Med – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

🕘Godziny otwarcia:

Sklep:
pn-pt. 08.00 – 16.00

📞Kontakt :

Telefon: 32 253 54 56
Telefon komórkowy: 730 777 105

40-008 Katowice ul. Warszawska 40

🎯 Relax-Med – sklep medyczny w Katowicach

Sklep medyczny Relax-Med w Katowicach prowadzi sprzedaż zaopatrzenia medycznego dla dorosłych i dla dzieci od najlepszych producentów. Na miejscu do dyspozycji jest również pracownia ortopedyczna. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty!

🦽 Wózki inwalidzkie

W naszym sklepie medycznym w Katowicach oferujemy wózki inwalidzkie – standardowe, lekkie, specjalne, elektryczne i inne modele. U nas dopasujesz najlepszy wózek do swoich wymagań.

👣 Sprzęt ortopedyczny

Dostarczamy nowoczesny sprzęt ortopedyczny dla osób z dysfunkcjami narządu ruchu, aby pomagać naszym klientom w pokonywaniu barier. Oferujemy stabilizatory, chodziki, balkoniki, schodołazy, podnośniki ścienne, sufitowe i jezdne, kule.

🫁 Koncentratory tlenu

Relax-Med to najlepszej jakości koncentratory tlenu dla osób wymagających tlenoterapii. Wypożyczamy i sprzedajemy sprzęt od sprawdzonych marek.

🛏 Łóżka rehabilitacyjne

Zaopatrujemy naszych klientów w nowoczesne łóżka rehabilitacyjne, a także wyposażenie jak materace ortopedyczne i sprzęt pomocniczy dla osób leżących.

🥾 Obuwie zdrowotne

Nasz sklep medyczny w mieście Katowice prezentuje obuwie zdrowotne dla osób dorosłych. Oferujemy buty profilaktyczne marek jak Bartek, Emel, Dawid, Berkemann, Befado Dr Orto, Batz.

🥿 Buty ortopedyczne

Sprzedajemy wkładki ortopedyczne i buty ortopedyczne dla dorosłych, a także wykonujemy je na wymiar w naszej pracowni ortopedycznej.

🦶🏻 Komputerowe badanie stóp

Wykonujemy badania komputerowe stóp w Katowicach. Na bazie nowoczesnego sprzętu dobieramy idealne wkładki i obuwie zdrowotne.

🦾 Ortezy

Oferujemy nowoczesne protezy ortopedyczne – ortezy na dolegliwości układu ruchu.

🦿 Protezy kończyn

Nasza pracownia ortopedyczna w Katowicach wykonuje protezy kończyn górnych i dolnych. Zapewniamy kompleksową obsługę!

👩🏻‍⚕️Artykuły chłonne

Dostarczamy artykuły chłonne dla osób z problemem nietrzymania moczu i stolca. Nasza oferta obejmuje pieluchomajtki, pieluchy anatomiczne, majtki chłonne, wkładki urologiczne, wkłady chłonne, podkłady higieniczne.

👨🏻‍⚕️ Wyroby dla stomików

Sklep medyczny Relax-Med oferuje wyroby dla stomików – jednoczęściowy i dwuczęściowy sprzęt stomijny, pierścienie, płytki do stomii, pasty, kosmetyki.

🧑🏻‍⚕️ Produkty dla diabetyków

Zaopatrujemy diabetyków w urządzenia do pomiaru stężenia glukozy, w tym w czytniki, sensory, transmitery, glukometry. Oferujemy zestawy infuzyjne – wkłucia oraz pojemniki na insulinę.

👩🏼‍🦳 Artykuły dla amazonek

Nasz sklep medyczny w Katowicach oferuje artykuły dla amazonek. Kobietom po zabiegu amputacji piersi prezentujemy kolekcję bielizny i strojów kąpielowych oraz wyroby kompresyjne po zabiegu.

🩹 Inne wyroby medyczne

Sklep Relax-Med w Katowicach oferuje również inne wyroby medyczne, w tym nowoczesne opatrunki, pończochy, podkolanówki i rajstopy na żylaki, ubrania uciskowe do terapii oparzeń, kosmetyki zdrowotne.

Pomagamy w otrzymaniu dofinansowania
Chcesz uzyskać dofinansowanie z NFZ, PFRON lub programu Aktywny Samorząd? Pracownicy sklepu medycznego Relax-Med – oddział Katowice – pomogą w realizacji wszystkich formalności związanych z uzyskaniem dofinansowania na wyroby medyczne!

Sklep dla amazonek katowice
sklep medyczny katowice
sklep amoena katowice
sklep-z-perukami-katowice

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.