Zabrze

Sklep medyczny w Zabrzu Relax-Med – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

🕘 Godziny otwarcia​ :

Sklep:
pn-pt. 8:00 – 16:00

Kontakt :

📞Telefon: 530 550 612
 

41-800 Zabrze ul. 3 Maja 2 (w pobliżu dworca PKS) 

🎯 Relax Med – sklep medyczny w Zabrzu

Sklep medyczny w Zabrzu Relax-Med prowadzi sprzedaż i wynajem wyrobów medycznych. Pomagamy w likwidowaniu barier architektonicznych. Posiadamy własny zakład ortopedyczny i zakład protezowania. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

🦽Wózki inwalidzkie

Oferujemy wózki inwalidzkie dla osób niepełnosprawnych. Prowadzimy sprzedaż i wynajem sprzętu od sprawdzonych producentów dla dorosłych i dla dzieci.

🛏 Łóżka

W trosce o pacjentów wymagających stałej opieki oferujemy łóżka rehabilitacyjne w wielu wariantach. Dostarczamy także materace przeciwodleżynowe i sprzęt pomocniczy dla osób obłożnie chorych.

🧑🏻‍🦽 Podnośniki dla niepełnosprawnych

Nasz sklep medyczny w Zabrzu oferuje podnośniki sufitowe, ścienne, jezdne ułatwiające transport, kąpiel i inne codzienne czynności osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom.

🫁 Koncentratory tlenu

Oferujemy koncentratory tlenu stosowane w tlenoterapii u osób mających dolegliwości układu oddechowego. Prowadzimy wynajem i sprzedaż sprzętu.

👩🏻‍⚕️Wyroby chłonne

Dostarczamy wyroby chłonne dla osób aktywnych i leżących, w tym wkładki urologiczne, pieluchomajtki, majtki chłonne, podkłady oraz kosmetyki do pielęgnacji.

👨🏻‍⚕️ Wyroby stomijne

W naszym sklepie medycznym w Zabrzu można zakupić nowoczesne systemy stomijne od najlepszych producentów. Oferujemy worki stomijne, pierścienie, płytki, pasy, kosmetyki dla stomików.

🧑🏻‍⚕️ Wyroby dla diabetyków

Dla osób chorujących na cukrzycę przygotowaliśmy sensory, czytniki, transmitery oraz glukometry do pomiaru poziomu glukozy, a także zestawy infuzyjne (wkłucia) i pojemniki na insulinę.

🥾 Buty zdrowotne dla dzieci

Dzięki współpracy z najlepszymi producentami jak Bartek, Emel nasz sklep medyczny w Zabrzu prezentuje rozbudowaną ofertę zdrowotnego obuwia profilaktycznego dla dzieci.

🥿 Buty ortopedyczne

Oferujemy korekcyjne wykładki i buty ortopedyczne dla dorosłych i dzieci. Nasi specjaliści pomogą w dopasowaniu najlepszego obuwia stosowanego w leczeniu różnych wad stóp.

🦶🏻 Komputerowe badanie stóp

W naszym sklepie medycznym w Zabrzu prowadzimy profesjonalne badania komputerowe stóp. Na bazie nowoczesnego sprzętu dobieramy najlepsze wkładki i buty zdrowotne.

🦾 Ortezy

Sprzedajemy ortezy – protezy ortopedyczne stosowane do stabilizowania stawów. W naszej ofercie dostępne są ortezy elastyczne, półsztywne i sztywne przeznaczone na stawy kolanowe, skokowe, barkowe, łokciowe.

🩹Inny sprzęt medyczny

Sklep medyczny w Zabrzu Relax-Med dostarcza także inny sprzęt, w tym gorsety ortopedyczne, kule, chodziki, pionizatory, produkty uciskowe jak pończochy i rajstopy na żylaki, ubrania uciskowe po oparzeniach, wyroby dla amazonek, profesjonalne opatrunki.

🦿 Protezy kończyn

Od 12 lat zajmujemy się zaopatrywaniem klientów w nowoczesne protezy kończyn górnych i dolnych. Nasz zakład protezowania zapewnia kompleksową pomoc dla osób po amputacjach.

Formalności i dofinansowania
Specjaliści ze sklepu medycznego Relax-Med oddział Zabrze pomagają w uzyskaniu dofinansowania z NFZ, PFRON, programu Aktywny Samorząd. Doradzamy i zajmujemy się formalnościami związanymi z otrzymaniem dofinansowania.

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.