Relax-Med Żory

Żory – sklep medyczny Relax-Med – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

🕘 Godziny otwarcia:

Sklep:
Pn-Pt. 09:00-17:00

Konatkt:

📞Stacjonarny: 32 475 36 60

44-240 Żory ul. Męczenników Oświęcimskich 12 

🎯 Relax-Med – sklep medyczny w Żorach

Sklep zaopatrzenia medycznego Relax-Med w Żorach prowadzi sprzedaż wyrobów medycznych przeznaczonych dla dzieci i dorosłych. Dysponujemy własną pracownią ortopedyczną – mamy wieloletnie doświadczenie. Wypożyczamy sprzęt medyczny na korzystnych warunkach. Nasi pracownicy są zawsze gotowi do udzielenia fachowej pomocy. Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty!

🦽 Wózki inwalidzkie

Wypożyczamy i sprzedajemy wózki inwalidzkie w Żorach – standardowe, elektryczne, dziecięce. Pomożemy w wybraniu najlepszego sprzętu dla każdej osoby niepełnosprawnej.

Sprzęt ortopedyczny

Dostarczamy sprzęt ortopedyczny, w tym kule, pionizatory, chodziki, balkoniki, schodołazy, podnośniki ścienne, sufitowe i jezdne dla osób niepełnosprawnych.

🛏 Łóżka rehabilitacyjne

Zaopatrujemy klientów w łóżka rehabilitacyjne z regulacją ręczną i elektryczną, materace przeciwodleżynowe i sprzęt pomocniczy dla sprawowania łatwiejszej opieki nad osobami leżącymi.

🦿 Protezy kończyn

Nasza pracownia ortopedyczna w Żorach wykonuje protezy kończyn górnych i dolnych precyzyjnie dopasowane do potrzeb osób po amputacjach. Realizujemy nowoczesne protezy bioniczne!

🦾  Ortezy

Oferujemy ortezy sztywne, półsztywne i elastyczne na różne dolegliwości stawów kolanowych, skokowych, barkowych, a także kołnierze ortopedyczne, gorsety ortopedyczne.

🫁 Koncentratory tlenu

Klientom wymagającym tlenoterapii wypożyczamy i sprzedajemy koncentratory tlenu najlepszych producentów, w tym AERTI.

🥾 Buty zdrowotne dla dzieci

Dbamy o najmłodszych, oferując markowe buty zdrowotne – sandały, półbuty, trzewiki, kozaki, buty sportowe. Można zakupić u nas buty profilaktyczne dla dzieci od producentów jak Bartek, Emel, Aurelka, Dawid.

🥿 Wkładki i buty ortopedyczne

Oferujemy wkładki i buty ortopedyczne dla dorosłych i dzieci. Nasza pracownia ortopedyczna wykonuje również wkładki i obuwie na wymiar.

🦶🏻 Komputerowe badania stóp

Przeprowadzamy specjalistyczne badania komputerowe stóp w Żorach dla idealnego dopasowania butów i wkładek.

🧑🏻‍⚕️Produkty dla diabetyka

Oferujemy produkty dla diabetyków korzystających z różnych systemów dostarczających insulinę. Można zakupić u nas zestawy infuzyjne – wkłucia, pojemniki na insulinę, systemy monitorujące glikemię – transmitery, czytniki, sensory, a także glukometry.

👨🏻‍⚕️Produkty dla stomika

Oferujemy produkty stomijne w Żorach – nasz sklep medyczny sprzedaje systemy jednoczęściowe i dwuczęściowe, pasty uszczelniające, kosmetyki pielęgnacyjne dla stomików.

👩🏻‍⚕️ Produkty chłonne

Sklep medyczny w Żorach Relax-Med zaopatruje klientów w wyroby chłonne na nietrzymanie moczu, dla osób obłożnie chorych i niepełnosprawnych. Dostarczamy pieluchomajtki, majtki chłonne, podkłady higieniczne, wkładki urologiczne.

🩹 Inne wyroby medyczne

W naszym sklepie medycznym można zakupić również inne artykuły medyczne – wyroby dla amazonek, produkty na żylaki jak pończochy, rajstopy i podkolanówki uciskowe, wyroby uciskowe stosowane w leczeniu oparzeń i po zabiegach, kosmetyki, opatrunki na rany.

Zapewniamy pomoc w uzyskaniu dofinansowania
Sklep medyczny Relax-Med w Żorach zapewnia pełną obsługę w uzyskaniu dofinansowania na wyroby medyczne z NFZ, PFRON oraz z programu Aktywny Samorząd.

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.