Dlaczego warto zapisać się na spotkanie internetowe?

Dowiesz się jak można ubiegać się o dofinanswanie na wózek lub skuter elektryczny dla osoby niepełnosprawnej

Dowiesz się ile środków możesz uzyskać w ramach refundacji

Ograniczona ilość miejsc, warto zarezerwować sobie już teraz korzystając z formularza obok

Bezpłatne konsultacje i zadawanie pytań ekspertom

Konferencję on-line organizuje firma Relax-Med z 29 letnim doświadczeniem

Bezpłatne spotkanie dla osób zainteresowanych pozyskaniem środków na wózek lub skuter elektryczny dla osoby niepełnosprawnej

Wpisz swój e-mail, aby otrzymać zaproszenia na darmową konferencję w środa (15.07.2020) o godz. 15:00

Dofinansowanie PFRON na wózek lub skuter elektryczny – zapraszamy na merytoryczny webinar poświęcony dotacjom do podnośnika dla niepełnosprawnych. Dowiesz się w jaki sposób możesz starać się pozyskać środki na zakup nowego podnośnika. U nas znajdziesz wsparcie na każdym etapie realizacji dofinansowania.

Szkolenie poprowadzą:

Magdalena Roś-Stajer
specjalista w dziedzinie rozwiązań technicznych i doborze protezy kończyny, bezpośredni kontakt z pacjentem po amputacji, wsparcie, pomoc w staraniach się o finansowanie protez.
Dorota Kosiorowska
specjalista ds. konsultacji z pacjentem w zakresie finansowań wyrobów medycznych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Wieloletnie doświadczenie na gruncie wsparcia osób niepełnosprawnych, doborze sprzętu rehabilitacyjnego, ptotetycznego i ortotycznego oraz finansowych możliwości rozwiązań różnych projektów w tym NFZ, PFRON, fundacje, ubezpieczalnie.

Szkolenie jest bezpłatne i wymaga rejestracji. Jest to konferencja przez internet - odbędzie się w środę 15.07.2020r o godzinie 15:00. Link z dostępem do konferencji otrzymasz godzinę przed rozpoczęciem webinaru. Zapisz się teraz, póki są wolne miejsca.

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.