Skorzystaj z dofinansowania do zakupu protezy kończyny

Masz pytania? Zadzwoń!

Protezy kończyn Skoczów

Relax-Med to firma specjalizująca się w branży ortopedycznej, koncentrując się m.in na produkcji protez kończyn. Oferujemy różne rodzaje protez rąk, nóg, palców, ud, stóp, bioder i innych. Naszym głównym celem jest dostarczanie praktycznych, indywidualnie dostosowanych rozwiązań, które poprawiają jakość życia naszych pacjentów. 

Nie ograniczamy się do przeprowadzania konsultacji na temat wyboru i korzystania z protez tylko w naszych oddziałach, ale również bezpośrednio w domach pacjentów w Skoczowie. Priorytetem dla nas jest wygoda i komfort naszych klientów, dlatego zawsze staramy się dostosować do ich wymagań, oferując usługi tam, gdzie jest to dla nich najbardziej odpowiednie. Dokładamy wszelkie starania, aby proces wyboru i przyzwyczajania się do protezy był dla naszych pacjentów jak najmniej stresujący i jak najbardziej komfortowy. 

Relax-Med wspiera w procesie uzyskiwania dofinansowania od Narodowego Funduszu Zdrowia na zastosowanie protez kończyn.

Dowiedz się więcej

Obszar konsultacji naszego zakładu ortopedycznego obejmuje 9 punktów stacjonarnych oraz wizyty domowe na oznaczonym terenie. 

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację z protetykiem:

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.