Skorzystaj z dofinansowania do zakupu protezy kończyny

Masz pytania? Zadzwoń!

Protezy kończyn Żywiec

Firma Relax-Med specjalizująca się w ortopedii dostarcza protezy dolnych i górnych kończyn o najwyższej jakości, przyczyniając się do zwiększenia komfortu życia po amputacjach lub innych ciężkich uszkodzeniach. Nasz wykwalifikowany team ekspertów dostarcza pełne wsparcie i profesjonalne porady na każdym kroku – począwszy od konsultacji i wyboru odpowiedniego modelu protezy, poprzez jej ustawienie, aż do wsparcia po zakupie, wraz z serwisem oraz konserwacją. 

Bez względu na typ i wielkość amputacji, dokładamy wszelkich starań, aby każdy pacjent poczuł się komfortowo i bezpiecznie. Specjalizujemy się w tworzeniu protez kończyn m.in rąk, nóg, palców, ud, stóp, bioder, z myślą o dorosłych i dzieciach. Przyjmujemy zamówienia zarówno w naszych placówkach, jak i świadczymy usługi na miejscu, w domach naszych klientów w Żywcu. Jest to szczególnie istotne dla osób starszych czy mających problemy z dostępem do środków transportu. 

Oferujemy pomoc w załatwianiu formalności związanych z uzyskaniem dotacji na protezy od Narodowego Funduszu Zdrowia.  Naszym celem jest pomoc osobom po amputacjach w powrocie do normalnego życia. 

Dowiedz się więcej

Obszar konsultacji naszego zakładu ortopedycznego obejmuje 9 punktów stacjonarnych oraz wizyty domowe na oznaczonym terenie. 

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację z protetykiem:

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.