Skorzystaj z dofinansowania do zakupu protezy kończyny

Masz pytania? Zadzwoń!

Protezy kończyn Racibórz

Relax-Med to przedsiębiorstwo specjalizujące się w dziedzinie ortopedii, ze szczególnym naciskiem na tworzenie protez kończyn. Nasze placówki znajdują się na terenie województwa śląskiego, a nasze protezy już pomogły wielu osobom z tego regionu. Tworzymy różnorodne typy protez – rąk, nóg, palców, ud, stóp, bioder i innych. Naszym priorytetem jest dostarczanie celowych, indywidualnie dopasowanych rozwiązań, które zwiększają jakość życia naszych pacjentów. 

Prowadzimy konsultacje dotyczące wyboru i użytkowania protez nie tylko w naszych placówkach, ale również bezpośrednio w domach naszych pacjentów w Raciborzu. Zależy nam na wygodzie i komforcie naszych klientów, dlatego zawsze dostosowujemy się do ich potrzeb, proponując usługi w miejscach, które są dla nich najbardziej dogodne. Dołożymy wszelkich starań, aby proces selekcji i adaptacji do protezy był dla naszych pacjentów jak najmniej obciążający emocjonalnie i jak najbardziej komfortowy. 

Relax-Med to spółka, która zawarła kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Skutkiem tego pacjenci otrzymują pomoc w formalnościach związanych z  dofinansowaniem na wdrożenie protez kończyn. Rozpoznajemy trudności z jakimi mierzą się osoby z niepełnosprawnością ruchową oraz chcemy ulżyć im w codziennym byciu.

Kierujemy uwagę na indywidualne traktowanie każdego z naszych odbiorców, jesteśmy uważni na ich potrzeby i oferujemy usługi, które są dopasowane do ich oczekiwań.

Dowiedz się więcej

Obszar konsultacji naszego zakładu ortopedycznego obejmuje 9 punktów stacjonarnych oraz wizyty domowe na oznaczonym terenie. 

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację z protetykiem:

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.