Skorzystaj z dofinansowania do zakupu protezy kończyny

Masz pytania? Zadzwoń!

Protezy kończyn Radlin

Relax-Med to firma specjalizująca się w produkcji protez kończyn. Nasze oddziały usytuowane są na terenie Śląska, a nasze protezy pomagają wielu osobom z tego obszaru. Oferujemy różne rodzaje protez – ramion, nóg, palców, ud, stóp, bioder i nie tylko. Naszym głównym celem jest dostarczanie skutecznych, indywidualnie dostosowanych rozwiązań, które podnoszą jakość życia naszych pacjentów.

Prowadzimy konsultacje na temat protez w naszych punktach sprzedaży, ale także bezpośrednio w domach u naszych klientów w Radlinie. Zależy nam na komforcie i wygodzie naszych klientów, dlatego zawsze dostosowujemy nasze usługi do ich wymagań, oferując je w miejscach, które są dla nich najbardziej odpowiednie. Dokładamy wszelkich wysiłków, aby proces wyboru i adaptacji do protezy był jak najmniej emocjonalnie obciążający i jak najbardziej komfortowy dla naszych pacjentów.

Relax-Med wspiera w procesie pozyskania dofinansowaniem z Narodowego Funduszu Zdrowia na zakup protez kończyn. Jesteśmy świadomi wyzwań, z którymi borykają się osoby z niepełnosprawnością ruchową i pragniemy ułatwić im codzienne funkcjonowanie.

Dowiedz się więcej

Obszar konsultacji naszego zakładu ortopedycznego obejmuje 9 punktów stacjonarnych oraz wizyty domowe na oznaczonym terenie. 

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację z protetykiem:

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.