Skorzystaj z dofinansowania do zakupu protezy kończyny

Masz pytania? Zadzwoń!

Protezy kończyn Dąbrowa Górnicza

Relax-Med, to firma o specjalizacji ortopedycznej, specjalizująca się przede wszystkim w tworzeniu protez kończyn. Nasza działalność skoncentrowana jest na terenie województwa śląskiego, gdzie wiele osób z tego regionu korzystało już z naszych protez. Oferujemy różne typy protez kończyn – od protez ręki i nogi, po te przeznaczone dla palców, ud, stóp, jak również protezy biodrowe i wiele innych. Naszym priorytetem jest dostarczenie skrojonych na miarę rozwiązań, które zwiększą jakość życia naszych pacjentów.

Prowadzimy konsultacje dotyczące wyboru i korzystania z protez kończyn w naszych placówkach oraz bezpośrednio w domach naszych pacjentów w Dąbrowie górniczej. Szanujemy wygodę i komfort naszych klientów, dlatego staramy się spełniać ich oczekiwania, oferując usługi w miejscach, które są dla nich najbardziej dogodne. Zależy nam również na tym, aby proces wyboru i adaptacji do protezy był jak najmniej stresujący i jak najbardziej komfortowy dla naszych pacjentów.

Relax-Med to przedsiębiorstwo, które zawarło umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. To sprawia, że nasi pacjenci mają możliwość otrzymania zwrotu kosztów za wyprodukowanie protez kończyn. Doskonale rozumiemy problemy, z jakimi zmagać się muszą osoby z niepełnosprawnością ruchową i pragniemy ułatwić im codzienne życie.

Stawiamy na spersonalizowane podejście do każdego z naszych klientów, uwzględniamy ich potrzeby i dostarczamy usługi, które są w stanie jak najlepiej spełnić ich wymagania.

Dowiedz się więcej

Obszar konsultacji naszego zakładu ortopedycznego obejmuje 9 punktów stacjonarnych oraz wizyty domowe na oznaczonym terenie. 

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację z protetykiem:

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.