Skorzystaj z dofinansowania do zakupu protezy kończyny

Masz pytania? Zadzwoń!

Protezy kończyn Pszczyna

Relax-Med dostarcza protezy dla dolnych i górnych części ciała, które mają na celu poprawę standardu życia osób po amputacjach lub innych ciężkich urazach. Nasza doświadczona ekipa specjalistów zapewnia kompleksową pomoc i poradnictwo na każdym etapie procedury – od konsultacji i wyboru odpowiedniego typu protezy, przez jej dopasowanie, aż do wsparcia po jej nabyciu, jak również obsługę i konserwację. 

Dążymy do zapewnienia, by każdy pacjent, niezależnie od rodzaju i poziomu amputacji, czuł się komfortowo i bezpiecznie. Produkujemy protezy dla nóg, rąk, stóp, dłoni, ramion, przedramion, zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Zajmujemy się realizacją zamówień zarówno w naszych placówkach, jak i udzielamy wsparcia na miejscu – w domach osób zainteresowanych w Pszczynie. Jest to szczególnie istotne dla osób starszych lub tych, które mają trudności z dostępem do transportu. 

Również udzielamy wsparcia w procesie uzyskiwania dofinansowania na protezy ze środków NFZ. Rozumiemy, jak zawiłe mogą okazać się te formalności, dlatego jesteśmy gotowi służyć pomocą i wsparciem na każdym kroku. Nasza misja to pomóc osobom po amputacjach powrócić do normalnego życia.

Dowiedz się więcej

Obszar konsultacji naszego zakładu ortopedycznego obejmuje 9 punktów stacjonarnych oraz wizyty domowe na oznaczonym terenie. 

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację z protetykiem:

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.