Skorzystaj z dofinansowania do zakupu protezy kończyny

Masz pytania? Zadzwoń!

Protezy kończyn Pszów

Relax-Med to firma specjalizująca się w ortopedii, z głównym naciskiem na produkcję protez kończyn dolnych i górnych. Nasze oddziały zlokalizowane są na terenie województwa śląskiego, w których oferujemy różne rodzaje protez – dla rąk, nóg, palców, ud, stóp, bioder i innych. Stawiamy na dostarczanie celowych, indywidualnie dopasowanych rozwiązań, które znacząco polepszają jakość życia naszych pacjentów. 

Oferujemy konsultacje związane z wyborem i korzystaniem z protez nie tylko w siedzibach naszych ośrodków, ale także bezpośrednio w domach osób zainteresowanych w Pszowie. Pragniemy, by nasi klienci czuli się jak najbardziej komfortowo, dlatego zawsze dostosowujemy się do ich wymagań, świadcząc usługi tam, gdzie jest to dla nich najbardziej wygodne. Natomiast, staramy się, aby proces doboru i adaptacji do protezy był dla naszych pacjentów jak najmniej stresujący i jak najbardziej komfortowy. 

Pomagamy również w formalnościach związanych z uzyskaniem dofinansowania Narodowego Funduszu Zdrowia na realizację protez kończyn. 

Dowiedz się więcej

Obszar konsultacji naszego zakładu ortopedycznego obejmuje 9 punktów stacjonarnych oraz wizyty domowe na oznaczonym terenie. 

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację z protetykiem:

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.