Skorzystaj z dofinansowania do zakupu protezy kończyny

Masz pytania? Zadzwoń!

Protezy kończyn Tychy

Relax-Med to firma specjalizująca się w obszarze ortopedii, a w szczególności w wykonywaniu protez kończyn. Działamy na obszarze województwa śląskiego, a nasze protezy pomogły już wielu osobom pochodzących z tego regionu. Zajmujemy się wykonywaniem różnego rodzaju protez – od protez ręki, nogi, po protezy palców, uda, stopy, a także protezy biodrowe i inne. Naszym celem jest dostarczenie konkretnych, indywidualnie dopasowanych rozwiązań poprawiających jakość życia naszych pacjentów.

Konsultacje dotyczące doboru i użytkowania protez prowadzimy zarówno w naszych punktach konsultacyjnych, jak i bezpośrednio w domach naszych pacjentów w Tychach. Cenimy wygodę i komfort naszych klientów, dlatego dostosowujemy się do ich potrzeb, oferując usługi w dogodnych dla nich lokalizacjach. Dbamy także o to, aby proces wyboru i adaptacji do protezy był dla naszych pacjentów jak najmniej stresujący i jak najbardziej komfortowy.

Relax-Med jest firmą, która podpisała umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Dzięki temu nasi pacjenci mogą skorzystać z refundacji na wykonanie protez kończyn. Rozumiemy wszelkie wyzwania stojące przed osobami z niepełnosprawnością ruchową i pragniemy ułatwić im codzienne funkcjonowanie.

Dbamy o indywidualne podejście do każdego z naszych klientów, słuchamy ich potrzeb i dostarczamy usługi, które możliwie najlepiej spełniają ich oczekiwania. 

Dowiedz się więcej

Obszar konsultacji naszego zakładu ortopedycznego obejmuje 9 punktów stacjonarnych oraz wizyty domowe na oznaczonym terenie. 

Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację z protetykiem:

Na stronie mogą być prezentowane wyroby medyczne. Dla bezpieczeństwa każdego z nich używaj zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.