Proteza kończyny górnej

proteza ręki dla pacjentów po amputacji

Dla pacjentów po amputacji ręki, przedramienia, ramienia, a także amputacji z wyłuszczeniem stawu ramiennego oferujemy możliwość wykonania protezy z różnorodnych elementów i materiałów. W ofercie posiadamy podstawowe ręce bierne, mechaniczne i dla bardziej wymagających kończyny górne bioniczne.

Oferujemy różnorodne części do protezy jak rękawice kosmetyczne, ręce, możliwości naprawy i wymiany. Na wykonane protezy udzielamy gwarancji na okres dwuletni.

Dzięki podpisanej umowie z NFZ umożliwiamy realizację wniosków na wykonanie protezy z dofinansowaniem. Co więcej pomagamy przy wypełnieniu wniosku do MOPS, PFRON, a także fundacji wspierających osoby z niepełnosprawnością więcej informacji w zakładce – dofinansowania.

Uwaga! Otwarty został program „Aktywny Samorząd 2017”, który przyjmuje wnioski o dofinansowanie do wykonania protezy kończyny, więcej informacji – „Aktywny samorząd

To co wyróżnia naszą pracownię protetyczną to ludzie posiadający kilkudziesięcioletnie doświadczenie, a także zespół fizjoterapeutów, protetyków i ortotyków, którzy wymieniając wzajemnie spostrzeżenia pozwalają wykonać jak najlepiej zaopatrzenie każdego pacjenta.

Od 12 lat umożliwiamy pacjentom wykonanie w naszej placówce protez kończyn. Od niedawna posiadamy również własną rozbudowaną pracownię dzięki czemu możliwe jest wykonanie protezy jeszcze szybciej i taniej.

Dla pacjentów po amputacji stworzyliśmy darmowy poradnik z praktycznymi informacjami jak dbać o kikut i bandażować przed zaprotezeowaniem. Darmowy poradnik dla pacjentów po amputacji
Udzielamy wszelkich konsultacji i porad bezpłatnie. Pacjentów po amputacji umawiamy w Rybniku, Jastrzębiu i Chorzowie w każdą środę. Prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr 32 42 26 231

Przed pierwszym zaprotezowaniem w protezę tymczasową należy pamiętać o  (hartowanie) kikuta, zwalczanie przykurczów po to aby ułatwić późniejsze zaprotezowanie  kończyny górnej.

Wykonujemy również Protezy dla kończyny dolnejProteza nogi

proeza nogi dla pacjentów po amputacji

[ccf_form id=”587″]